جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مدل مراحل تغییر در حوزه فعالیت جسمانی (مارکوس و همکاران (۱۹۹۲) نیگ و همکاران(۱۹۹۸) )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مدل مراحل تغییر در حوزه فعالیت جسمانی (مارکوس و همکاران (۱۹۹۲) نیگ و همکاران(۱۹۹۸) )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

آموزش پرستاری(گرایش بهداشت جامعه)

پرسشنامه شامل سازه های مدل مراحل تغییر (مرحله های تغییر، موازنه تصمیم گیری، خودکارآمدی، فرآیندهای تغییر) می باشد. ابزار مدل مراحل تغییر به وسیله مارکوس و همکاران (۱۹۹۲) تهیه شده بود(۶۹) اندازه گیری شد که  بر حسب رفتار ورزشی عبارتند از : مرحله پیش تفکر ( قصد انجام ورزش در شش ماه آینده را ندارد)، مرحله تفکر ( قصد انجام ورزش در شش ماه آینده را دارد) مرحله آمادگی ( بطور منظم ورزش نمی کند ، قصد انجام ورزش در یک ماه آینده را دارد)، مرحله عمل ( کمتر از شش ماه است که بطور منظم ورزش می کند) و مرحله نگهداری      ( بیشتر از شش ماه است که بطور منظم ورزش می کند)، که با توجه به تعریف فعالیت جسمانی منظم ( هر فعالیت جسمانی برنامه ریزی شده ای که برای افزایش آمادگی جسمانی انجام می شود. به عنوان مثال پیاده روی تند، ایروبیک، آهسته دویدن، دوچرخه سواری، شنا، قایقرانی و غیره، چنین فعالیتی باید ۳  تا ۵  بار در هفته به مدت ۲۰-۶۰ دقیقه در هر جلسه انجام شود.  ورزش موثر باید در سطحی انجام شود که منجر به بالا رفتن ضربان قلب و عرق کردن به مقدار زیاد شود) از شرکت کنندگان خواسته شد تا یکی از ۵ گزینه را انتخاب نمایند.

سازه ی موازنه تصمیم گیری توسط سوالاتی که به وسیله نیگ و همکاران(۱۹۹۸) تهیه شده بود، اندازه گیری شد(۶۸)،  که شامل ۱۰  سوال ، با دو زير مقياس مزايا و معايب مي باشد  كه سوالات ۱،۳،۵،۷،۹برای مزايا، ۲،۴،۶،۸،۱۰ برای معایب می باشند که بر طبق یک مقیاس لیکرت ۵ درجه ای از مهم نیست (۱ نمره) تا بی نهایت مهم است ( ۵ نمره) با حداقل ۵ تا حداکثر ۲۵ نمره اندازه گیری شد .

سازه ی خودکارآمدی فعالیت جسمانی که به وسیله مارکوس و همکاران (۱۹۹۲) تهیه شده بود، اندازه گیری شد(۶۹)، که شامل ۶ سوال پنج گزینه ای، بر مبنای مقیاس لیکرت از اصلا” مطمئن نیستم ( ۱نمره) تا  کاملا مطمئنم ( ۵ نمره)  با حداقل ۶ تا حداکثر ۳۰ نمره اندازه گیری شد .

سازه ی فرآیندهای  تغییر توسط پرسشنامه ای که به وسیله ی نیگ و همکاران (۱۹۹۹) تهیه شده، اندازه گیری گردید(۷۰) که شامل ۳۰ سوال ،  ۱۵ سوال  شناختی( ۱ تا ۳ افزایش آگاهی، ۴ تا ۶ برانگیختن هیجانی، ۷ تا ۹ ارزیابی مجدد محیطی، ۱۰ تا ۱۲ خودارزیابی و ۱۳ تا ۱۵ آزادی اجتماعی) و ۱۵ سوال  رفتاری ( ۱۶ تا ۱۸ شایسته سازی متقابل، ۱۹ تا ۲۱ روابط کمک کننده، ۲۲ تا ۲۴ مدیریت تقویت، ۲۵ تا ۲۷ خود آزادی، ۲۸ تا ۳۰ کنترل محرک)  میباشد. در این پرسشنامه از سالمندان خواسته شد در مورد هر سوال به  تجربیاتی که در طول یک ماه گذشته داشته اند فکر کنند که چقدر حالات فوق برایشان اتفاق افتاده است و براساس یک مقیاس لیکرت پنج گزینه ای از هرگز (۱ نمره) تا مکررا” ( ۵ نمره) را  پاسخ دهند که  با امتیاز حداقل ۳۰ و حداکثر ۱۵۰ اندازه گیری شد.

2017-06-19
كد : 52812
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss