جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مديران دفاتر قضايي( جورابلو )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مديران دفاتر قضايي( جورابلو )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

براي تهيه داده‌هاي مورد نياز از پرسشنامه‌هاي محقق ساخته )  جورابلو(استفاده شده است. با توجه به اين که مقياس اندازه‌گيري در اين پژوهش طيف پنج درجه‌اي ليکرت مي‌باشد به منظور سنجش سؤالات پژوهش ابتدا طيف ليکرت بر اساس زير نمره گذاري شد و سپس متناسب با تعداد سؤالات مربوط به هر پژوهش مجموعه نمره محاسبه گرديد.

 

خيلي زياد زياد تا حدودي کم خيلي کم
۵ ۴ ۳ ۲ ۱

جدول ۳-۱ روش نمره گذاري سؤالات پرسشنامه

سطح رفتار: ابزار جمع‌آوري داده‌ها در اين سطح پرسشنامه محقق ساخته است که توسط سرپرستان مستقيم تقريرنويسان(مديران دفاتر قضايي) پاسخ داده شده است. اين پرسشنامه شامل ۱۵ سؤال بسته پاسخ است. ( سؤالات ۱ الي ۱۵ در پرسشنامه مديران دفاتر قضايي )

سطح نتايج: ابزار جمع‌آوري داده‌ها در اين سطح پرسشنامه محقق ساخته است که توسط تقريرنويسان شرکت کننده در دوره‌هاي آموزشي ضمن خدمت اختصاصي و سرپرستان مستقيم آنها (مديران دفاتر قضايي) پاسخ داده شده است. اين پرسشنامه براي سرپرستان مستقيم آنها شامل ۱۵ سؤال بسته پاسخ است. ( سؤالات ۱۶ الي ۳۰ در پرسشنامه مديران دفاتر قضايي )

۳-۶- سؤالات تحقيق

۱- از نظر مديران دفاتر قضايي، آیا شرکت تقريرنويسان قوه قضاييه در دوره‌های آموزشي اختصاصی ضمن خدمت موجب «بهبود رفتار» آنها شده است؟

۲- از نظر مديران دفاتر قضايي، آیا شرکت تقريرنويسان قوه قضاييه در دوره‌های آموزشي اختصاصی ضمن‌خدمت موجب «تحقق اهداف سازماني (نتايج)» شده است؟

۳- آیا بین دیدگاه مديران دفاتر قضايي و تقريرنويسان قوه قضاييه در خصوص تأثیر دوره‌های آموزشی بر «تحقق اهداف سازماني (نتايج)» تفاوت معنا داری مشاهده می شود ؟

….

….

2019-03-20
كد : 32840
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss