جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مراقبت از خود نارسایی قلبی SCHFI (ریگل و همکاران۲۰۰۴)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مراقبت از خود نارسایی قلبی  SCHFI (ریگل و همکاران۲۰۰۴)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این بخش مربوط به پرسشنامه ۱۵ موردی شاخص مراقبت از خود نارسایی قلبی بود که جهت بررسی وضعیت خودمراقبتی بیماران از این شاخص استفاده شد . این مقیاس توسط ریگل و همکاران در سال ۲۰۰۴ روان سنجی گردید . ابزار SCHFI شامل ۱۵ سوال در ۳ زیر مقیاس : ۱) حفظ مراقبت از خود (۵ سوالِ ۵-۱)، ۲) مدیریت مراقبت از خود (۶ سوالِ ۱۱-۶)، و ۳) اعتماد به خود در زمینه مراقبت از خود (۴ سوالِ ۱۵-۱۲)، با پاسخهای ۴ و ۵ گزینه ای (به ترتیب با امتیاز ۴-۱ و ۴-۰) در طیف لیکرت می شد . زیر مقیاس حفظ و مدیریت مراقبت از خود برای بررسی رفتارها و مهارت های مراقبت از خود بکار می روند و زیر مقیاس اعتماد به خود در زمینه مراقبت از خود بیان می کند که چرا بعضی از بیماران در مراقبت از خود تسلط می یابند .

 

2017-06-08
كد : 50156
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss