جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مسئولیت اجتماعی( جبارزاده كنگرلوئي و بايزيدي، (۱۳۸۹)(Maignan and Ferrell (2002)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مسئولیت اجتماعی( جبارزاده كنگرلوئي و بايزيدي، (۱۳۸۹)(Maignan and Ferrell (2002)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

برای طراحی پرسشنامه مسئولیت اجتماعی و ابعاد آن از پرسشنامه های داخلی و خارجی در این زمینه کمک گرفته شد.

اين پرسشنامه حاوی ۳۳ سوال در مورد ابعاد مسئولیت اجتماعی و ۱۷ سوال در مورد تعهد سازمانی بوده که از پاسخ دهندگان خواسته شده بود كه نظراتشان را نسبت به هر سؤال اعلام دارند. تخصيص سوالات پرسشنامه به متغيرهاي ابعاد مسئولیت اجتماعی تحقيق بدين شرح است كه ۸ سوال به بعد قانونی، ۹ سوال به بعد اقتصادی،۱۰ سوال به بعد اخلاقی و ۶ سوال به بعد ملی  اختصاص داده شده است.

جدول(۱-۳): سوالات مربوط به ابعاد مسئولیت اجتماعی

  ابعاد تعداد سوالات
مسئولیت اجتماعی قانونی ۸
اقتصادی ۹
اخلاقی ۱۰
ملی ۶

منبع :جبارزاده كنگرلوئي و بايزيدي، (۱۳۸۹)

Maignan and Ferrell (2002

 

2017-07-12
كد : 55705
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss