جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه معاینه مختصر وضعیت شناختی (MMSE)( فولستاین و همکاران ۱۹۷۵ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه معاینه مختصر وضعیت شناختی (MMSE)( فولستاین  و همکاران ۱۹۷۵ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این  بخش مربوط به پرسشنامه معاینه مختصر وضعیت شناختی (MMSE) بود که در ایران توسط فروغان و همکاران در سال ۱۳۸۵ (۷۶)، و همچنین سیدیان و همکاران در سال ۱۳۸۶ (۵۴) استاندارد شده است . این ابزار در سال ۱۹۷۵ توسط فولستاین[۱] و همکاران طراحی و تدوین گردید (۷۶). ابزار ۲۰ موردی MMSE شامل ۱۱ بعد: آگاهی به زمان (۵ سوال)، آگاهی به مکان (۵ سوال)، یادآوری فوری (۱ سوال)، توجه (۲ سوال)، یادآوری کلامی تاخیری (۱سوال)، نام گذاری (۱ سوال)، تکرار (۱ سوال)، دستورالعمل سه مرحله ای (۱ سوال)، خواندن (۱ سوال)، نوشتن (۱ سوال)، و کپی کردن (۱ سوال) است که حافظه کوتاه مدت، آگاهی، توجه، محاسبه و مهارت های حرکتی و زبانی را ارزیابی می کند . پاسخ هر سوال با ۲ گزینه صحیح و غلط می باشد

 

2017-06-08
كد : 50165
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss