جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه معلم به عنوان بافت اجتماعي (جو تعاملي معلم- دانش‌آموز) بلمونت ، اسكينر، ولبورن، و كانل (۱۹۹۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه معلم به عنوان بافت اجتماعي (جو تعاملي معلم- دانش‌آموز) بلمونت ، اسكينر، ولبورن، و كانل (۱۹۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

فرم دانش آموزي پرسشنامه معلم به عنوان بافت اجتماعي [۱] توسط بلمونت[۲]، اسكينر، ولبورن، و كانل (۱۹۹۱) بر مبناي مدل انگيزشي كانل(۱۹۹۱) ؛ كانل و ولبورن (۱۹۹۱) طراحي شده است. اين ابزار مربوط به گزارش دانش آموزان از رفتار معلم و تعامل آنها با معلم مي باشد و داراي دو فرم بوده كه فرم اصلي آن مشتمل بر ۵۲ گويه بوده و فرم كوتاه آن ۲۴ گويه دارد و  شامل سه زير مقياس بوده كه عبارتند از : درگيري و توجه، ۲) ساختار، و ۳) حمايت هاي خود استقلالي. زير مقياس درگيري وتوجه شامل گويه هايي است كه عوامل مختلفي را مي سنجد از جمله عواطف معلم نسبت به دانش آموز كه مواردي از قبيل دوست داشتن، احترام گذاشتن، و لذت بردن از حضور دآنش آموز را در بر مي‌گيرد. مثل : « معلم من مرا دوست دارد». همچنين  قابليت در دسترس بودن در موقع نياز مثل: « معلم من برای پاسخگویی به من همیشه وقت دارد» ؛ تخصيص منابع كمك دهي، وقت و انرژي گذاشتن، مثل: « معلم من با من صحبت می­کند». زير مقياس ساختار شامل گويه هايي است كه مربوط به روشن بودن انتظارات و احتمالات ثبات و قابل پيش بيني بودن رفتارهای معلم مي‌باشد، مثل: « وقتی قوانین را رعایت نمی­کنم، معلم مشابه بقیه با من رفتار نمی­کند». كمك و حمايت ابزاري و انعطاف پذيري در راهبردهاي آموزشي، مثل: « معلمم به من نشان می­دهد که چگونه مشکلاتم را حل کنم». حمايت هاي خود استقلالي گويه هايي را در بر مي گيرد كه مربوط به رفتارهاي كنترلي، اعمال زور و كنترل مي‌باشد كه نمرات گويه هاي منفي بعداً بر عكس مي شود، احترام اهميت قايل شدن براي نقطه نظارت و ايده ها، احساسات، و فاعليت دانش آموزان، انتخاب تشويق دانش آموزان در دنبال كردن علايق شخصي يا فراهم آوردن تمهيداتي براي قدرت انتخاب، و ربط ارائه منطقي و و دلايل انواع مختلف فعاليت هاي يادگيري مي باشند، مثل: « معلم من انتخابهای زیادی را در مورد اینکه چگونه کارهای کلاس را انجام دهم در اختیارم قرار نمی­دهد».

2017-09-20
كد : 63366
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss