جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مقياس عواطف مثبت و منفي PANAS واتسون، كلارك و تلگن (۱۹۸۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مقياس عواطف مثبت و منفي PANAS واتسون، كلارك و تلگن (۱۹۸۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اين مقياس توسط واتسون، كلارك و تلگن (۱۹۸۸) براي اندازه گيري عاطفه مثبت و منفي استفاده شده است. مؤلفين اين مقياس جهت ساخت يك مقياس پايا و مختصر و هم با قابليت اجراي راحت، مقياس ۲۰ ماده اي با عنوان [۱]PANAS  را تدوين كرده اند. اين مقياس بصورت پنج نقطه اي از ۱ (خيلي كم) تا ۵ (خيلي زياد) درجه بندي شده و هر يك از ده حالات عاطفي مثبت و منفي را با دستورالعمل زماني متفاوت مي‌سنجد. در راهنماي تكميل اين مقياس بسته به اهداف پژوهشي ۷ دستورالعمل زماني از “همين لحظه، امروز، چند روز گذشته، هفته گذشته، چند هفته گذشته، سال گذشته، و به طور كلي” پيشنهاد شده كه در اينجا دستورالعمل زماني “به طور كلي” استفاده شده است.

2017-09-20
كد : 63375
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss