جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مقياس فرسودگي شغلي پينس و ارونسون

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مقياس فرسودگي شغلي پينس و ارونسون

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

مقياس فرسودگي پينس و ارونسون يکي از معتبرترين ابزارهاي موجود براي ارزيابي فرسودگي شغلي بوده است. پينس و ارونسون که از پيشگامان مطالعه فرسودگي شغلي هستند، اين ابزار را بعد از تجارب فراوان در زمينه مطالعه فرسودگي در شرايط کاري مختلف تدوين نموده­اند.

اين ابزار از ۲۱ عبارت تشکيل شده که هر عبارت در يک مقياس ۷ رتبه­اي از ۱(هيچ­وقت) تا ۷(هميشه) ارزش­گذاري مي­شود و از پاسخ­دهندگان خواسته مي­شود تا يکي از رتبه­ها را انتخاب نمايند. مقياس اصلي تک عاملي است. در مطالعات مختلف تحليل عاملي، مؤلفين مختلف ساختارهاي عاملي را براي اين ابزار استفاده نمودند؛ به عنوان مثال عوامل سنتي خستگي فيزيکي[۱]، خستگي هيجاني[۲] و خستگي ذهني[۳] که بر اساس تعريف فرسودگي است، پيشنهاد شده است. همچنين ابعاد تضعيف روحيه[۴]، خستگي[۵] و کاهش انگيزه[۶] نيز معرفي شده­اند؛ اما در نهايت هر کدام از اين پيشنهادات مشکلات مربوط به خود را داشته است. شيروم (۱۹۸۹) معتقد است که اين مقياس تک عاملي که توسط پينس و ارونسون متداول شده است، براي استفاده در دنياي مالي مناسب است (انزمن[۷] و ديگران، ۱۹۹۸). همان طور که بيان شد، پرسشنامه تک عاملي است و نمره فرسودگي شغلي براي هر فرد از مجموع نمرات همه سؤالات به­دست مي­آيد. نمره سؤالات ۳-۶- ۱۹و۲۰ به صورت معکوس محاسبه مي­شود

2017-10-16
كد : 64302
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss