جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مقیاس اضطراب مرگ (DAS) (تمپلر(۱۹۷۰))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مقیاس اضطراب مرگ (DAS) (تمپلر(۱۹۷۰))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این ابزار نگرشهای افراد نسبت به موضوعات مرتبط با مرگ را می سنجد. برخلاف مقیاسهای مشابه مقیاس اضطراب مرگ تمپلر[۱] (۱۹۷۰) می کوشد تا دامنه وسیعی از تجربه های مرتبط با مرگ را بسنجد. نظریه های متعددی به شکل گیری ادبیات پژوهشی اضطراب مرگ کمک نموده اند و این امر به شکل گیری چهار مولفه ی مشترک، کمک نموده است. این مولفه ها عبارتند:

  • از ملاحظات مربوط به واکنشهای شخصی و شناختی افراد نسبت به مرگ
  • دغدغه ها و نگرانیهای فرد نسبت به تغییرات جسمانی پس از مرگ
  • آگاهی از گذر عمر و نگرانیهای مرتبط با آن
  • دغدغه و نگرانی پیرامون درد و فشار روانی ناشی از بیماری و مردن.

این مقیاس دارای پانزده گویه است.پاسخ دهندگان باید نظر خود را به صورت درست و غلط نسبت به هر گویه مشخص کنند وچگونگی پاسخ آزمودنیها منجر به یک نمره کل می شود.برای پاسخ دادن به گویه های این مقیاس نیاز به هیچ گونه مهارت خاصی نیست. روایی صوری این پرسشنامه بالا است و به زبانهای مختلفی نظری عربی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، کره ای، آفریقایی و ژاپنی ترجمه شده است.

 …

 

2019-03-23
كد : 37496
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss