جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مقیاس بازداری- فعال سازی رفتار(کارور و وايت، ۱۹۹۴)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مقیاس بازداری- فعال سازی رفتار(کارور و وايت، ۱۹۹۴)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

مقياس سيستم هاي بازداري/فعال سازي رفتاري (کارور و وايت، ۱۹۹۴) شامل ۲۴ پرسش خود گزارشي و دو زیرمقیاس است: زير مقياس BIS و زیر مقیاس BAS. در ذیل این دو زیر مقیاس توضیح داده شده اند:

الف) زیر مقیاس BIS در اين پرسشنامه شامل هفت آيتم است که حساسيت سيستم بازداري رفتاري يا پاسخدهي به تهديد و احساس اضطراب هنگام رويارويي با نشانه هاي تهديد را اندازه مي گيرد.

ب) زیر مقیاس BAS نیز سيزده آيتمی است، که حساسيت سيستم فعال ساز رفتار را مي سنجد، و خود شامل سه زير مقياس ديگر است که عبارتند از:

  • سائق ( BAS-DR، چهار آیتم)،
  • پاسخدهي به پاداش[۱] (BAS-RR ، پنج آيتم)،
  • جستجوي سرگرمي( BAS-FS، چهار آیتم).

آيتم ها روي يک مقياس چهار درجه اي توسط آزمودني رتبه بندي مي شود که امتیاز مربوط به هر گزینه در جدول ۳-۱ ارائه گردیده است، همچنین مقیاس­ها و شماره سؤالات مربوط به هر زیر مقیاس در جدول شماره ۳-۲ توصیف شده اند.

 جدول ۳-۱ امتیاز آیتم های مقیاس سیستم بازداری- فعال سازی رفتاری

گزینه کاملاَ موافقم تاحدی

موافقم

تاحدی

مخالفم

کاملاَ مخالفم
امتیاز ۴ ۳ ۲ ۱

جدول ۳-۲ مقیاس­ها و شماره سوالات مربوط به هر زیر مقیاس سیستم بازداری- فعال سازی رفتاری

زیر مقیاس شماره سوالات
زیر مقیاس BIS ۲-۸-۱۳-۱۶-۱۹-۲۲-۲۴
زیر مقیاس BAS سائق (BAS-DR) ۳-۹-۱۲-۲۱
پاسخدهي به پاداش[۲](BAS-RR) ۴-۷-۱۴-۱۸-۲۳
جستجوي سرگرمي (BAS-FS) ۵-۱۰-۱۵-۲۰

برای بدست آوردن امتیاز هر بعد، مجموع امتیازات سوالات مربوط به آن بعد را با هم جمع نمائید. البته باید دقت نمود که گزینه های ۱،۶،۱۱،۱۷ در نمره گذاری هیچ تاثیری ندارند و صرفا جهت هماهنگی با سایر آیتم ها به پرسشنامه اضافه شده اند.

2017-10-16
كد : 64284
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss