جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مقیاس رفتارها و کارکردهای خودجرحی(کلونسکی و گلن،۲۰۱۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مقیاس رفتارها و کارکردهای خودجرحی(کلونسکی و گلن،۲۰۱۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این سیاهه از دو قسمت تشکیل شده است: فهرست رفتارهای خود­جرحی و فهرست دوم شامل ۳۹ سوال در مقیاس لیکرتی که انگیزه­های خود­جرحی را میسنجد. بخش دوم دارای دو عامل کارکردهای(انگیزه­ها) درون فردی و بین فردی است و سیزده نوع کارکرد را می­سنجد. از شرکت کننده خواسته ­شد با در نظر گرفتن این سوال ” زمانی که به خودم آسیب می زنم….” پرسش های مرتبط با هر خرده مقیاس را از ۰ تا ۲ نمره گذاری کنند. حداکثر نمره­ای که شرکت کننده در هر مقیاس بدست می آورد ۶ است. خرده مقیاس­ها عبارتند از:تنظیم هیجانی(مثلاً:آرام می­شوم)، تمایز خود از دیگران(مثلاً:بین خودم و دیگران مرز ایجاد می­کنم)، تنبیه خود(مثلاً:به خاطر احساس حماقت یا بی­ارزشی خشمم را بر خودم ابراز می­کنم)، مراقبت از خود(مراقبت از درد جسمی راحت­تر از درد هیجانی است)، ضدتجزیه­ای(مثلاً:با ایجاد درد، حس کرختی و غیر واقعی بودن را متوقف می­کنم)، ضدخودکشی(مثلاً:افکار خودکشی را متوقف می­کنم)،  حس جویی(مثلاً:کاری انجام می­دهم که احساس وجد و نشاط کنم)، تعلق به همسالان (مثلاً: خودم را با بقیه یکرنگ می­کنم)، اثرگذاری بین فردی (مثلاً:می­خواهم دیگران بفهمند چقدر درد دارم)، اثبات قدرت(مثلاً: می­خواهم ببینم توانایی تحمل درد را دارم)، ابراز آشفتگی(مثلاً:با ایجاد یک علامت جسمی می­خواهم به خودم و دیگران نشان دهم دردم واقعی است)، انتقام­گیری(مثلاً: حقم را از کسی می­گیرم) و خود مختاری(مثلاً:نشان می­دهم به کمک کسی احتیاجی ندارم).

2017-08-13
كد : 59158
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss