جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مقیاس رهبری در ورزش (L.S.S) چلادوری و صالح (۱۹۷۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مقیاس رهبری در ورزش (L.S.S) چلادوری و صالح (۱۹۷۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

چلادوری و صالح (۱۹۷۸) برای بررسی این موضوع که آیا تئوری‌های رهبری در موقعیتهای ورزشی قابل کاربرد هستند، مدل چند بعدی رهبری در ورزش را ابداع نمودند و بر اساس همین مدل برای بررسی و مطالعه رهبری در ورزش و ارتباط آن با سایر متغیرهای موجود در ورزش، پرسشنامه مقیاس رهبری در ورزش را تهیه کردند.

چلادوری و صالح سه کاربرد عمده از مقیاس رهبری در ورزش را مد نظر قرار دادند؛ اول بررسی اولویتهای رفتار رهبر (مربی) از دیدگاه ورزشکاران، دوم بررسی رفتار ادراک شده رهبر (مربی) توسط ورزشکاران و سوم بررسی ادراک رهبر (مربی) از رفتار خود. به این ترتیب سه نسخه از مقیاس رهبری در ورزش تهیه شد، که هر یک از اهداف سه گانه فوق را پوشش می‌دهد.

این پرسشنامه شامل ۴۰ سؤال می‌باشد. نمره‌ای که فرد از پاسخ دادن به سؤالات ۱، ۵، ۸، ۱۱، ۱۴، ۱۷، ۲۰، ۲۳،۲۶ ،۲۹ ، ۳۲، ۳۵، ۳۸این پرسشنامه بدست می‌آورد مربوط به رفتار آموزشی مربی؛ نمره‌ای که فرد از پاسخ دادن به سؤالات ۲، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۷، ۳۴، ۴۰ این پرسشنامه بدست می‌آورد مربوط به رفتار دموکراتیک؛ نمره‌ای که فرد از پاسخ دادن به سؤالات ۲۱، ۲۴، ۳۰، ۳۳، ۳۹ این پرسشنامه بدست می‌آورد مربوط به رفتار آمرانه؛ نمره‌ای که فرد از پاسخ دادن به سؤالات ۳، ۷، ۱۳، ۱۹، ۲۲، ۲۵، ۳۱، ۳۶ این پرسشنامه بدست می‌آورد مربوط به حمایت اجتماعی و نمره‌ای که فرد از پاسخ دادن به سؤالات ۴، ۱۰، ۱۶، ۲۸، ۳۷ این پرسشنامه بدست می‌آورد مربوط به رفتار بازخورد مثبت می‌باشد. این پرسشنامه در قالب مقیاس ۵ ارزشی لیکرت تنظیم شده است.

2017-08-02
كد : 57892
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss