جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مقیاس فردگرایی و جمع‌گرایی افقی و عمودی (سیواداس، بروولد و نلسون، ۲۰۰۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مقیاس فردگرایی و جمع‌گرایی افقی و عمودی (سیواداس، بروولد و نلسون، ۲۰۰۸)

روایی و پایایی دارد

نمره گذاری و کلید سوالات دارد

به منظور اندازه‌گيري ارزش‌ها یا ابعاد فرهنگی فردگرایی و جمع‌گرایی افقی و عمودی از نسخه کوتاه «مقیاس فردگرایی و جمع‌گرایی افقی و عمودی» (سیواداس، بروولد و نلسون، ۲۰۰۸) استفاده شد. اين ابزار يك پرسشنامه خودسنجي است كه ميزان موافقت يا عدم‌ موافقت پاسخ‌دهنده را با ۱۴ گویه كه دربارة ارزش‌های فرهنگی وي هستند، در دامنه‌اي ۷ درجه‌اي، مورد سؤال قرار مي‌دهد. نمرة ۷ معادل «كاملاً موافقم» و نمرة ۱ معادل «كاملاً مخـالفم» است. از تعداد ۱۴ گویه این مقیاس ابعاد جمع‌گرایی افقی و جمع‌گرایی عمودی هر کدام ۴ گویه و ابعاد فردگرایی افقی و فردگرایی عمودی هر کدام ۳ گویه را به خود اختصاص می‌دهند. به این ترتیب، هر آزمودني چهار نمره از اين مقیاس به دست مي‌آورد

2019-03-18
كد : 32047
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss