جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مهارت های مدیریت تنوع فرهنگی (سهرابی و همکاران ۸۹-۱۳۸۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مهارت های مدیریت تنوع فرهنگی (سهرابی و همکاران ۸۹-۱۳۸۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه توسط  سهرابی و همکاران ۸۹-۱۳۸۸ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.پرسشنامه مربوط به مهارت های مدیریت تنوع فرهنگی، شامل یک بخش مربوط به ویژگی های جمعیت شناختی مدیران و معاونان (سن، جنس، تحصیلات، رشته تحصیلی، سابقه کار، سابقه مدیریت، وضعیت تأهل) و بخش دوم؛ سؤالات مربوط به متغیرهای مورد آزمون تحقیق (مهارت های مدیریت تنوع مذهبی، مدیریت تنوع قومی و مدیریت تنوع زبانی) به صورت بسته پاسخ با طیف شش درجه ای (بسیار زیاد، زیاد، متوسط، کم، بسیار کم و اصلاً) تنظیم گردید.

جدول (۳-۴) تناظر سؤال ها مطابق با پرسشنامه مهارت های مدیریت تنوع فرهنگی مدیران

ابعاد تحقیق شماره سوال ها درصد
نگرش مدیران نسبت به تنوع فرهنگی ۱۵ سوال بخش اول پرسشنامه ۲۱%
مهارت های مدیریت تنوع قومی- نژادی ۱- ۲- ۳- ۴- ۵- ۷- ۸- ۹- ۱۰- ۱۱- ۱۳- ۱۵- ۱۶- ۲۵- ۳۰- ۳۱- ۳۲- ۳۳- ۳۴- ۳۵- ۳۶- ۳۷- ۳۸- ۳۹- ۴۰- ۴۲- ۴۳- ۵۴- ۵۵-۵۶ ۴۱٫۵%

 

 

مهارت های مدیریت تنوع دینی- مذهبی ۶- ۱۲- ۱۴- ۲۳- ۲۴- ۲۶- ۴۱- ۴۴- ۴۵- ۴۶- ۴۷- ۴۸- ۵۱- ۵۲- ۵۳-۵۷ ۲۱%
مهارت های مدیریت تنوع زبانی           ۱۷- ۱۸- ۱۹- ۲۰- ۲۱- ۲۲- ۲۷- ۲۸- ۲۹- ۴۹- ۵۰ ۱۶٫۵%
مجموع ۷۲ سوال ۱۰۰%

 

2017-10-19
كد : 65070
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss