جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه موانع عملکردی بخشهای ویژه از دیدگاه پرستاران گرسز (۲۰۰۷)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه موانع عملکردی بخشهای ویژه از دیدگاه پرستاران گرسز (۲۰۰۷)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه­ای که برگرفته از ابزارسنجش موانع عملکردی گرسز[۱] (۲۰۰۷) و به زبان انگلیسی بود، متعاقب تعیین اعتبار و اعتماد علمی استفاده گردید. پرسشنامه مزبور  شامل ۵۱ سوال و به شرح زیر تنظیم شد:

– سوالات (۱ تا ۱۲) در برگیرنده اطلاعات فردی- شغلی نمونه ها

– سوالات (۱۳تا۳۳)  مربوط  به  حیطه­های چهارگانه اصلی موانع عملکردی  شامل:

سوالات (۳۰،۱۴و۱۳( مربوط به موانع عملکردی محیطی ، سوالات ( ۱۹ ،۲۲،۲۳،۲۴،۲۸و۲۹  (مربوط به موانع عملکردی مرتبط با سازمان­دهی ، سوالات )۱۵،۱۶،۱۷،۱۸،۲۰،۲۱ و۲۷ ( مربوط به تکنولوژی و تجهیزات و سوالات )۲۵،۲۶،۳۱،۳۲و۳۳(  مربوط به وظایف پرستار بود.

– سوالات (۴۶ -۳۴) مربوط به  حیطه­های موانع عملکردی همراه  شامل:

سوالات )۳۶-۳۴( مربوط به کمک و همکاری کمک بهیار ، سوالات  )۳۹-۳۷  (مربوط به کمک سایر پرستاران ، سوالات ) ۴۲-۴۰ ( مربوط به کمک منشی بخش و سوالات ) ۴۶-۴۳(  مربوط به وضعیت بخش و تخت/اتاق بیمار بود.

– پنج سوال باز پاسخ (۵۱-۴۷) نیز که در برگیرنده برخی اطلاعات زمینه ای/ شغلی بخش در طی یک شیفت مربوط به (  تعداد کمک پرستار، تعداد بیمار، تعداد پذیرش بیمار در شیفت ، تعداد انتقال بیمار به خارج از بخش  و تعداد بیمار ایزوله بود، در زمره سوالات فردی _ شغلی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

2017-06-17
كد : 52165
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss