جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه میزان آمادگی الکترونیکی بانک از دیدگاه خبرگان (باقری دهنوی و همکاران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه میزان آمادگی الکترونیکی بانک از دیدگاه خبرگان (باقری دهنوی و همکاران)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه در پژوهشی که باقری دهنوی ملیحه ، رضائی نور جلال، هانی سید حسن با عنوان ارائه مدلی مفهومی براي ارزیابی آمادگی الکترونیکی سازمانهاي دولتی با کمک روش دلفی ، در سال ۱۳۹۱ و همچنین پژوهشی که سید ابراهیم موسوی با عنوان  ارزيابي آمادگي الكترونيكي دانشگاه جامع علمي – كاربردي در سال ۱۳۹۱ انجام داده شده، استفاده شده است. در ضمن این پرسشنامه شامل ۳۰  سوال است متغیرهای عملیاتی تعریف شده را مورد سوال قرار می‌دهد که از پژوهش باقری دهنوی و همکاران استفاده شده است . سهم هریک از مولفه­ها و زیر سازه­های آن به شرح­جدول­( ۳-۵-۲)­است.

جدول (۳-۳)  ترکیب سوالات پرسشنامه

ردیف متغيرهاي مورد بررسي شماره سؤالات در پرسشنامه
۱ آمادگی استراتژي و سیاستهاي فناوري اطلاعات ۱ تا ۵
۲ آمادگی زیرساخت فناوري اطلاعات ۶ تا ۱۳
۳ آمادگی مدیریتی ۱۳ تا ۱۷
۴ آمادگی حقوقی -قانونی ۱۸ تا ۲۱
۵ آمادگی منابع انسانی(کارکنان) و فرهنگ ۲۲ تا ۲۶
۶ آمادگی فرآیندها ۲۷ تا ۳۰

پس از تدوین طرح مقدماتی پرسشنامه تلاش گردید تا میزان روایی و پایایی پرسشنامه تعیین گردد.

2017-06-18
كد : 52434
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss