جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه میزان بی ثباتی ازدواج (احتمال طلاق) ادواردز، جانسون و بوث

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه: پرسشنامه میزان بی ثباتی ازدواج (احتمال طلاق) ادواردز، جانسون و بوث

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

پرسشنامه میزان بی ثباتی ازدواج (احتمال طلاق) ادواردز، جانسون و بوث

 

شاخص بی­ثباتی ازدواج[۱]

این پرسشنامه که به­طور کلی برای اندازه­گیری عدم ثبات زناشویی و خصوصاً مستعد طلاق تدوین شده، در سال ۱۹۸۰ توسط ادواردز، جانسون و بوث[۲] ساخته شد (ثنایی­ ذاکر، ۱۳۷۹). این شاخص دارای دوبخش می­باشد و از مجموع نمرات دو بخش یک نمره کل به دست می­آید که نشان­دهنده­ی احتمال وقوع طلاق است؛ نمره کل دو به پایین به معنای این است که احتمال وقوع طلاق در زوج­ها ۲۲ درصد است و نمره کل ۱۰ به بالا به معنای احتمال وقوع طلاق ۴۳ درصد است. بنابراین نمره بالا در این مقیاس نشان می­دهد که احتمال وقوع طلاق در زوج­ها بالاست و نمره پایین نشان می­دهد که احتمال وقوع طلاق در زوج­ها پایین است (جعفری و همکاران، ۱۳۸۹). شاخص بی­ثباتی ازدواج با ضریب آلفای ۹۳/۰ از یک همسانی درونی عالی برخوردار است و همچنین با مقیاس­های مربوط به مشکلات و اختلافات زناشویی همبستگی مثبت و با مقیاس­های مربوط به تعامل و خرسندی زناشویی همبشتگی منفی دارد (علیمردانی و همکاران، ۱۳۸۹).

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

[۱] . Marital instability index

[۲]  . Edwards, Johnson & Booth

2019-02-24
كد : 1958
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss