جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه میزان گرایش به رفتار انحرافی(Paternstoer & Iovanni,1989: 57)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه میزان گرایش به رفتار انحرافی(Paternstoer & Iovanni,1989: 57)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

برای سنجش میزان گرایش به رفتار انحرافی، سه بعد شناختی، رفتاری و عاطفی در نظر گرفته شده است. که در این سه بعد شاخص های سرقت، مصرف مشروبات الکلی، مصرف مواد (مخدر)، خشونت و تقلب(Paternstoer & Iovanni,1989: 57)در نظر گرفته شده و در نهایت با سوالات مناسب مورد سنجش قرار گرفته اند.

جدول(۴-۱) ابعاد و شاخص های متغیر وابسته(میزان گرایش به رفتار انحرافی)

متغییر ابعاد گویه
میزان گرایش به رفتار  انحرافی شناختی ۱

۲

۳

۴

۵

عاطفی ۶

۷

۸

۹

۱۰

رفتاری ۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017-07-12
كد : 55594
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss