جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه نقش آموزشهای فنی و حرفه ای در توسعه کارآفرینی (فیروزی آرانی و همکاران۱۳۸۹)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه نقش آموزشهای فنی و حرفه ای در توسعه کارآفرینی (فیروزی آرانی و همکاران۱۳۸۹)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

سؤالات پرسشنامه در ۵ قسمت سؤالات مربوط به ویژگیهای شخصیتی- ویژگیهای رفتاری- آموزشهای فنی و حرفه ای- مهارتهای     فنی و حرفه ای و کسب و کار جدید است و به توصیف نمونه های آماری انتخاب شده می پردازد , این پایان نامه از طریق ۳۰ سؤال پرسشنامه بررسی می شود. هر یک از گروه های سؤالات یکی از متغیرهای مربوط به توسعه کارآفرینی را مورد بررسی قرار می دهند به عبارتی با استفاده از طیف لیکرت در قالب پنج گزینه به صورت جدول ۳-۱ مشخص گردیده است.

جدول ۳-۱- طیف لیکرت

خیلی زیاد زیاد متوسط کم خیلی کم گزینه امتیازی
۵ ۴ ۳ ۲ ۱ امتیاز

این تحقیق در قالب ۵ متغیر مورد بررسی قرار می گیرد که سوالات پشتیبانی کننده مربوط به هر یک از سوال ها در جدول ۳-۲-  نشان داده شده است.

جدول ۳-۲- سوالات پشتیبانی کننده مربوط به هر یک از متغیرهای تحقیق

متغیرهای تحقیق سوالات پشتیبانی کننده
ویژگیهای شخصیتی ۱-۲-۳-۴-۵-۶-۷
ویژگیهای رفتاری ۸-۹-۱۰-۱۱-۱۲
آموزشهای فنی و حرفه ای ۱۳-۱۴-۱۵-۱۶-۱۷-۱۸
مهارتهای فنی وحرفه ای ۱۹-۲۰-۲۱-۲۲-۲۳
کسب و کار جدید ۲۴-۲۵-۲۶-۲۷-۲۸-۲۹-۳۰

 …

2017-10-19
كد : 65037
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss