جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه نقش فناوری اطلاعات(IT) در ارتقای سطح بهروری (استخراج شده از مطالعه اسمیت (۲۰۰۸))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه نقش فناوری اطلاعات(IT) در ارتقای سطح بهروری (استخراج شده از مطالعه اسمیت (۲۰۰۸))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه محقق ساخته )محمد پایدار اردکانی۱۳۹۳  (به دو بخش تقسیم می‌شود که سوالات قسمت اول مربوط جمعیت شناختی است و سوالات قسمت دوم یا بدنه اصلی که در جدول ۳-۳ بررسی گریده، به سنجش متغیرهای اصلی مورد مطالعه پرداخته است. لازم به ذکر است که سوالات بدنه اصلی پرسشنامه شامل ۳۲سوال مربوط به متغیرهای سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات، بهبود فرآیندهای کاری، عدم تمرکز در تصمیم گیری و بهره­وری سازمانی است که مجموعاً از مطالعه اسمیت (۲۰۰۸) استخراج شده است.

جدول ‏۳‑۳٫ ساختار بدنه اصلی پرسشنامه

نام متغیر تعداد سوالات شماره سوالات
سرمایه گذاری در IT ۸ ۸-۱
بهبود فرآیندهای کاری ۸ ۱۶-۹
عدم تمرکز در تصمیم گیری ۸ ۲۴-۱۷
بهره‌وری سازمانی ۸ ۳۲-۲۵

در نهایت این پرسشنامه با ۳۲ سوال بسته بامقیاس ۵ درجه لیکرت طراحی گردید.

2017-07-01
كد : 54127
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss