جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه نقش مسئولیت ¬اجتماعی در تصمیم¬گیری خرید مشتریان (شیما سلطانی ۱۳۹۲ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه نقش مسئولیت ¬اجتماعی در تصمیم¬گیری خرید مشتریان  (شیما سلطانی( ۱۳۹۲ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

سؤالات تخصصی که به فرضیه‌های تحقیق اختصاص دارد، شامل ۳۸ سؤال است. در طراحي اين قسمت سعي شده است که سئوالات پرسشنامه تا حد ممکن قابل‌فهم باشند. ۱۸ سؤال در خصوص عناصر مسئولیت اجتماعی است که شامل مسئولیت تجاری (۶ سؤال)، مسئولیت اخلاقی (۶ سؤال) و مسئولیت در جامعه (۶ سؤال) می­باشد. همچنین ۸ سؤال در خصوص ترفیع که شامل تبلیغات (کیفیت ادراکی، ۴ سؤال) و تبلیغات (کمیت ادراکی، ۴ سؤال) می­باشد. همچنین این پرسشنامه شامل ۱۲ سؤال برای سنجش تصمیم­گیری به قصد خرید می­باشد که شامل ۳ سؤال برای سنجش اعتماد، شامل ۳ سؤال برای سنجش رضایت، شامل ۳ سؤال برای سنجش وفاداری و در نهایت شامل ۳ سؤال برای سنجش قصد خرید است. برای طراحی این سؤالات از طیف پنج گزینه­ای لیکرت استفاده گردیده است.

جدول ۳-۳ نحوه توزیع سؤالات پرسشنامه

متغیرهای مورد بررسی تعداد سؤالات سؤالات استخراج‌شده از مقاله
مسئولیت اجتماعی مسئولیت تجاری ۶ ۶ – ۱ (Singh et al, 2008)
مسئولیت اخلاقی ۶ ۱۲ – ۷ (Singh et al, 2008)
مسئولیت در جامعه ۶ ۱۸ – ۱۳ (Singh et al, 2008)
ترفیع تبلیغات (کیفیت ادراکی) ۴ ۲۲- ۱۹ (Hughes, 2013)
تبلیغات (کمیت ادراکی) ۴ ۲۶ – ۲۳ (Hughes, 2013)
 

تصمیم­گیری خرید

اعتماد ۳ ۲۹ – ۲۷ (De Cannière et al, 2009)
رضایت ۳ ۳۲- ۳۰ (De Cannière et al, 2009)
وفاداری ۳ ۳۵ – ۳۳ (De Cannière et al, 2009)
قصد خرید ۳ ۳۸ – ۳۶ (Kim et al, 2007)

 …

2017-10-25
كد : 65478
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss