جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه نقش گردشگری حلال در جذب گردشگران مسلمان( نازنین مولایی مقدم ۱۳۹۳) پرسشنامه گردشگران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه نقش گردشگری حلال در جذب گردشگران مسلمان( نازنین مولایی مقدم  ۱۳۹۳ )پرسشنامه گردشگران

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در رشته مدیریت گردشگری گرایش برنامه‌ریزی

با توجه به نظرات خبرگان و اولویت‌بندی مؤلفه‌های گردشگری حلال پرسشنامه‌ برای توزیع بین گردشگران خارجی مسلمان به منظور تعیین نقش گردشگری حلال در جذب گردشگران مسلمان به ایران تهیه شد. پرسشنامه‌ی مورد نظر حاوی ۲۲ سؤال است که بر حسب اهمیت مرتب گردیده‌اند. این پرسشنامه از چهار قسمت اصلی حمل و نقل، هتل و سایر اقامتگاه‌ها، غذا و نوشیدنی، و جاذبه‌ها و رویدادهای گردشگری تشکیل گردیده است. در این پرسشنامه از طیف لیکرت استفاده شده و از پاسخ‌دهندگان در مورد میزان تأثیر هر یک از مؤلفه‌های گردشگری حلال در جذب آن‌ها به کشور ایران سؤال شده است. ضمن اینکه در طراحی پرسشنامه سعی شده است که سؤالات تا حد امکان همپوشانی نداشته باشند، به این معنی که هر یک از سولات بتواند فقط زیر مجموعه‌ی یک بخش مورد نظر قرار بگیرد.

2017-10-25
كد : 65454
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss