جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه نگرشهاي مذهبي سراج زاده

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه نگرشهاي مذهبي  سراج زاده

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه سنجش نگرشهاي مذهبي مسلمانان توسط سراج زاده(۱۳۷۷; به نقل از شريفي،۱۳۸۱) و بر اساس مدل گلاک و ستارک[۱] (۱۶۹۵; به نقل از همان منبع) با اسلام، بويژه اسلام شيعي تطبيق داده و متناسب شده است . اين پرسشنامه داراي ۲۶ عبارت است که چهار بعد (زير مقياس) را مي سنجد که شامل:

۱- بعد اعتقادي[۲](عبارات شماره ۱ تا ۷) : باورهايي که انتظار آن مي رود پيروان آن دين به آنها اعتقاد داشته باشند

۲- بعد تجربه اي يا عواطف ديني[۳](عبارات شماره ۸ تا ۱۳) : که ناظر بر عواطف،تصورات و احساسات مربوط به داشتن رابطه با جوهري روحاني همچون خداست.

۳- بعد پيامدي يا آثار ديني[۴](عبارات شماره ۱۴ تا ۱۹) : که ناظر به تاثير باورها،اعمال،تجارب و دانش ديني بر زندگي روزمره پيروان آن دين است.

۴- بعد مناسکي يا اعمال ديني[۵](عبارات شماره ۲۰ تا ۲۶) : که شامل اعمال ديني مشخصي همچون عبادت و نماز، شرکت در آئينهاي ديني خاص،روزه گرفتن و …است که انتظار مي رود پيروان هر دين آن ها را بجا آورند، مي باشد.

آزمودني بايد ميزان باور خود را در زمينه هر يک از عبارت ها روي يک مقياس پنج گزينه اي ليکرت مشخص نمايد.

2017-06-06
كد : 49651
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss