جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه نگرش کارکنان درباره تغییر در خدمات کتابخانه (دانهام و همکاران (۱۹۸۹))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه نگرش کارکنان درباره تغییر در خدمات کتابخانه(دانهام و همکاران (۱۹۸۹))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

ابزار استفاده شده برای ارزیابی آمادگی برای تغییر: پرسش های اصلی ۱۸ سوالی گرایش به سوی تغییر دانهام و همکاران (۱۹۸۹) است. این ابزار ترکیبی از سه مولفه است: مولفه شناختی، مولفه احساسی و مولفه رفتاری. مولفه شناختی یک گرایش، اطلاعاتی است که یک شخص درباره شخص یا چیزی دارد. این اطلاعات منجر به شکل گیری مولفه ی احساسی می شود. مولفه ی احساسی احساسی است که شخص در برخورد با یک موضوع پس از ارزیابی آن دارد، و اغلب به صورت تمایل یا عدم تمایل به آن موضوع بیان می شود. مولفه ی رفتاری، رفتار و منشی است که شخص در برابر موضوع گرایش برمی گزیند (دانهام و همکاران، ۱۹۸۹). هر یک از مولفه‌ها در این ابزار، شامل شش سوال و در مجموع این پرسشنامه دربرگیرنده ۱۸ سوال است.

جدول ۳-۱: نام متغیرها و شماره سوالات مرتبط با آنها

نام متغیر شماره سوال
نگرش شناختی ۱تا ۶
نگرش عاطفی ۷ تا ۱۲
نگرش رفتاری ۱۳ تا ۱۸

 …

2017-07-05
كد : 54873
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss