جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه هوش هیجانی بر اساس مدل بار – آن (حسن¬زاده و همکاران، ۱۳۸۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه هوش هیجانی بر اساس مدل بار – آن  (حسن¬زاده و همکاران، ۱۳۸۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه هوش هیجانی (بر اساس مدل بار – آن كه در سال ۱۹۹۷ مطرح گرديد) که از پنج مولفه (درون­فردی، بین­فردی، سازگاری، کنترل استرس و خلق و خوی عمومی) تشکیل شده است که هر یک از این مولفه­ها می­تواند بر رضایت شغلی و تعهد سازمانی تاثیرگذار باشد.

پرسشنامه‌ شامل ۱۵ پرسش پنج گزینه ای به ترتیب با کدهای ۵،۴،۳،۲،۱ تهیه و تنظیم گردیده است .

سؤالات پرسشنامه بر اساس مقياس ترتیبی[۱] و طیف پنج درجه‌اي ليكرت[۲] كه شامل ۵ طيف کاملا مخالفم، مخالفم، نظري ندارم، موافقم و کاملا موافقم تنظيم گرديده و به صورت طبقه‌بندي شده و بر اساس موضوع فرضيات تحقيق طراحي شده‌اند، نحوه طبقه‌بندي و ارتباط سؤالات با فرضيه‌ها در نگاره (۱-۳)  بيان شده است.

جدول ۱-۳ توزیع سوالات بر اساس ویژگیها

منبع متغیرهای پژوهش سوالات ردیف  
 

مدل: بار-آن

(حسن­زاده و همکاران، ۱۳۸۸)

درون فردي ۳،۴،۶،۸،۱۲ ۱ هوش هیجانی
بين فردي ۲،۱۰،۱۵ ۲
سازگاري ۹،۱۳،۱۴ ۳
کنترل استرس ۵،۷ ۴
خلق و خوي عمومي ۱،۱۱ ۵

2019-03-23
كد : 38602
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss