جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه هویت احمدی

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه: پرسشنامه هویت احمدی

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

پرسشنامه هویت احمدی

اعتبار و روايي علمي پرسشنامه هويت شخصي (دكتر احمدي)

اين آزمون توسط دكتر احمدي عضو هيئت علمي دانشگاه اصفهان ساخته شده است. براي ساختن آزمون هويت شخصي ابتدا معيارهاي تشخيص بحران، بحران هويت از كتابهاي تشخيصي از قبل مشخص گرديد. اين معيارها عبات بودند از:

 1. اشكال در اهداف بلند مدت
 2. ترديد در انتخاب شغل
 3. نداشتن الگوي مناسب براي رفاقت
 4. نامتناسب بودن رفتار جنسي
 5. اشكال در شناخت و معرفت ديني
 6. عدم توجه به ارزشهاي اخلاقي
 7. رعايت نكردن تعهد گروهي
 8. اختلال در تنظيم وقت
 9. نداشتن الگوي مناسب براي تشكيل خانواده
 10. داشتن ديد منفي نسبت به خود. سپس براي هر معيار سؤال با درجات كم تا زياد طرح گرديد. بر اساس بررسي رايانه‌اي مشخص گرديد كه كريمي (۱۳۷۵)، موسوي (۱۳۷۵)، رضواني نژاد (۱۳۷۶)، رئيسي (۱۳۷۶)، اسماعيلي (۱۳۷۶)، موسوي (۱۳۷۷)، بيات (۱۳۷۸)، دليفاني (۱۳۸۰)، جراره (۱۳۸۲)، پرهيزكار (۱۳۸۲) در تحقيق خود از اين پرسشنامه استفاده كردند. (احمدي، ۱۳۷۳).
 11. اين آزمون پس از تنظيم به متخصصين دانشكده‌هاي علوم تربيتي دانشگاه اصفهان و آزاد اسلامي واحد خوراسگان داده شد و آنان روايي محتوايي آن را تاييد نمودند. سپس آزمون براي ۶۰دانش‌آموز دبيرستاني اصفهان اجرا گرديد. آنان قابل فهم بودن رسا و روشن بودن سؤالها و روايي سوري آن را تاييد كردند. نمرات به دست آمده از اين دانش‌آموزان از طريق دو نيمه كردن (زوج و فرد) بررسي و پايايي آزمون %۷۸ بدست آمد. پژوهشگران مجدداً پرسشنامه را در بين ۳۰ دانشجو توزيع و ضريب همبستگي ۸۹/۰ را به دست آوردند. آنگاه با استفاده از ضريب پايايي اسپيرمن – براون ضريب پايايي آزمون هويت شخصي ۹۲/۰ محاسبه گرديد (احمدي، ۱۳۷۳).

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

۱۹۰,۰۰۰ RIAL – خرید
2019-02-24
كد : 1970
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss