جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه هیجان خواهی زاکرمن (SSS) 1971

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : پرسشنامه هیجان خواهی زاکرمن (SSS) 1971

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

روایی پایای و نمره گذاری

مقیاس هیجان خواهی زاکرمن (SSS): اين مقياس فرم كوتاه مقياس هيجان خواهى زاكرمن (۱۹۷۱) است و شامل ۱۴ سوال ۲ گزينه اى صحيح و غلط مى باشد. سوالات اين مقياس براى ارزيابى تمايل فرد به فعاليت هاى مخاطره آميز به كار مى رود. پايايى اين مقياس توسط زاکرمن و آیزنک (۱۹۷۸) در حدود ۸۵/۰ تا ۸۶/۰ برآورد شده است. كامكاری (۱۳۶۹؛ نقل از حقيقي، شكركن و موسوي شوشتري، ۱۳۸۱) نيز با استفاده از روش تصنيف، گاتمن و آلفای کرونباخ ضریب پایایی آن را به ترتیب ۸۰/۰، ۷۵/۰ و ۷۰/۰ محاسبه کرده است. لکن کرولا (۱۹۸۸، به نقل از حقیقی و همکاران، ۱۳۸۱) ضریب اعتبار این مقیاس را ۸۸/۰ ذکر کرده است.

منبع

حقيقي، جمال؛ شكركن، حسين و موسوى شوشترى، مژگان. (۱۳۸۱). بررسى رابطه جو عاطفى خانواده با سازگارى فردى اجتماعى و عملكرد تحصيلى. مجله علوم تربيتى و روان شناسى، دوره سوم، سال نهم، شماره ۳ و ۴، ۷۹-۱۰۸٫

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-03
كد : 5692
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss