جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ویژگی¬های کارآفريني مدیران (پرسشنامه شناسایی کارآفرینان ایرانی)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ویژگی¬های کارآفريني مدیران (پرسشنامه شناسایی کارآفرینان ایرانی)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

هشت  ویژگی عمده کارآفرینان که در پرسشنامه استاندارد سنجش ویژگی‌های شخصیتی کارآفرینان ایرانی سنجیده می‌شوند عبارتند از : “۱٫کانون کنترل ۲٫ رویا پردازی ۳٫ خلاقیت ۴٫ ریسک پذیری متعادل ۵٫ توفیق طلبی ۶٫ چالش طلبی ۷٫ تحمل ابهام ۸٫ عملگرایی”.

بدینوسیله داده‌های اولیه (داده‌هایی که قبلاً وجود نداشته و باید توسط پژوهشگر ایجاد شوند) با روش میدانی جهت آزمون فرضیه‌های تحقیق به دست آمد.

پرسش­های مربوط به ویژگی‌های جمعیت شناختی شامل ۵ پرسش است که به توصیف نمونه­های آماری انتخاب شده می­پردازد. پرسش­های مربوط به متغیرهای تحقیق از طریق پرسشنامه­های استاندارد متغیر ویژگی‌های کارآفرینی آنها را اندازه جهت پاسخگویی به سوالات و آزمون فرضیه­ها می­گیرد. جدول ۱-۳ توزیع پرسش­های بر اساس متغیرهای تحقیق را نشان می‌دهد.

جدول: ۱-۳: توزیع سوالات پرسشنامه براساس متغیرهای تحقیق
متغیر ابعاد شماره سوال در پرسشنامه نام پرسشنامه
ویژگی­های کارآفريني مدیران ريسک پذيري سوال ۱ تا ۱۸ پرسشنامه شناسایی کارآفرینان ایرانی
کانون کنترل سوال ۱۹ تا ۳۵
توفیق طلبی سوال ۳۶ تا ۵۰
خلاقیت سوال ۵۱ تا ۶۳
عملگرايي سوال ۶۴ تا ۷۱
تحمل ابهام سوال ۷۲ تا ۸۲
رويا پردازي سوال ۸۳ تا ۸۹
چالش طلبي سوال ۹۰ تا ۹۵

2017-07-18
كد : 56253
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss