جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه پاسخگویی (جنسن(۲۰۰۱))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه پاسخگویی (جنسن(۲۰۰۱))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

پرسشنامه تحقيق متشکل از دو دسته سوال است. دسته اول، كه با حروف الفبا كدگذاري شده است به منظور تعيين و مشخص شدن مشخصات نمونه آماري از لحاظ جنسيت،وضعیت تأهل، سنوات خدمت، تحصيلات و سن كاركنان و دسته دوم به منظور آزمون فرضيه‌هاي تحقيق حاضر تنظيم گرديده است.دسته دوم سوالات برای سنجش متغیر پاسخگویی در قالب ۱۵ سوال براساس نظریه جنسن(۲۰۰۱) و در قالب مقیاس پنج گزینه ای لیکرت تنظیم گردیده است.

  ابعاد شماره سوال
 

 

 

پرسشنامه پاسخگویی

پاسخگویی قانونی ۱-۲
پاسخگویی مالی ۳-۵
پاسخگویی عملکردی ۶-۹
پاسخگویی دموکراتیک ۱۰-۱۱
پاسخگویی اخلاقی ۱۲-۱۵
مجموع سؤالات پرسشنامه پاسخگویی ۱۵ سوال

پرسشنامه پاسخگویی ، ابزاری است که برای سنجش و ارزیابی میزان پاسخگویی ادارات دولتی شهرستان ملکان با استفاده از طیف لیکرت در نظر گرفته شده است.جدول شماره۳-۳ نشان دهنده مقیاس رتبه ای داده های مربوط به پرسشنامه پاسخگویی و ارزش عددی مربوط به هر مقیاس،جهت رتبه بندی داده هاست که در این روش از پاسخگو خواسته می شود تا میزان موافقت  یا مخالفت خود را با زدن علامت در گزینه ها بیان کند.

2019-03-21
كد : 34461
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss