جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه پذیرش تغییر( رابلو نیوا)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه پذیرش تغییر( رابلو نیوا)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

جهت تعیین میزان پذیرش تغییر از پرسش نامه استاندارد  رابلو نیوا[۱] استفاده شده است و سرانجام پس از جمع آوری داده ها و اطلاعات لازم به وسیله ابزارهای مختلف نام برده شده به خصوص از طریق پرسش نامه، همگی آنها کدگذاری شده، سپس وارد نرم افزار SPSS شدند. آن گاه ضمن طبقه بندی آنها، آمارهای توصیفی مربوط به داده ها محاسبه شده است جدول ذیل شماره سوالات و متغیرها را نشان می دهد:

پذیرش تغییر شماره سوالات
پذیرش تغییر ۱تا ۲۸

راهنمای مقیاس نگرش های مربوط به تغییر سازمانی

مقیاس نگرش های مربوط به تغییر سازمانیدرسال ۲۰۰۵ توسط رویلا نایوا وهمکاران ه منظور ارزیابی نگرش کارکنان نسبت به تغییرساخته شد.این آزمون یک ابزارخودگزارشی ودارای ۲۸عبارت است .مقیاس نگرش های مربوط به تغییر سازمانی دارای سه زیر مقیاس :نگرش بدبینانه نسبت به تغییر(۱۰عبارت)،ترس های مربوط به تغییر(۹عبارت)،وپذیرش تغییر(۹عبارت)است.همان طور که مشاهده می شود دوعامل اول به موجب بدبینی یاترس فرد ازتغییر،نگرش منفی نسبت به تغییر رانمایان می سازد،درحالی که عامل سوم حاکی ازنگرش مساعد فرد نسبت به تغییر است.آزمودنی باید درمقیاس لیکرت ۵درجه ای میزان موافقت یا مخالفت خود باهریک ازعبارات رامشخص سازد.

درمقیاس نگرش های مربوط به تغییرسازمانی نمرات هرزیرمقیاس به تنهایی محاسبه می شود ونمره کلی آزمون کاربدی ندارد.منظور بدست آوردن نمرات هرزیرمقیاس کافی است امتیازات همه عبارات مربوط به زیزمقیاس مورد نظر راباهم جمع کنید.

عبارات مربوط به هر زیرمقیاس

۱-نگرش بدبینانه نسبت به تغییر:عبارات ۱تا۱۰

۲-ترس های مربوط به تغییر:عبارات۱۱تا۱۹

۳-پذیرش تغییر:عبارات ۲۰تا۲۸

2019-03-23
كد : 37570
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss