جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه پرخاشگری باس و پری(۱۹۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه پرخاشگری باس و پری(۱۹۹۲)

روایی و پایایی دارد

نمره گذاری و کلید سوالات دارد

این پرسشنامه، توسط آرنولد.اچ. باس[۱] و مارک پری[۲] ساخته شده و دارای ۲۹ سؤال است و چهار جنبه از پرخاشگری را مورد این مقیاس اولین بار توسط آشر و هایمل و رنشاو در سال (۱۹۸۴) ساخته شده است که میزان تنهایی و نارضایتی اجتماعی وی را ارزیابی می کند شامل ۲۴ ماده است. ۸ ماده آن عبارت است از (۲-۴-۵-۱۱-۱۳-۱۵-۱۹-۲۳ ) مربوط به سرگرمی ها و علاقه است و نمره ای به آن تعلق نمی گیرد و برای این منظور که در انجام آزمون احساس راحتی و آرامش بیشتری می کند. به ۱۶ ماده نمره تعلق می گیرد و دامنه آن بین ۱۶ تا ۸۰ است بر اساس مقیاس رتبه بندی لیکرت نمره گذاری شده است و هر عبارتی بین ۱ تا ۵ نمره می گیرد(اصلا در مورد من درست نیست=۱ ، کمی در مورد من درست است= ۲، گاهی در مورد من درست است=۳ ، غالبا در

مورد من درست است=۴ و کاملا در مورد من درست است=۵ ) پژوهشی که توسط تهیه کنندگان این مقیاس بر روی ۵۲۲ کودک و نوجوان بهنجار ۱۲ سال به بالا انجام گرفت(۱۹۸۴) نشان داد که نمره های این مقیاس همبستگی معنا دارای به نمره های ارزیابی همسالان کودک نسبت به وی و نیز سایر روش های گروه سنجی داشت.

ارزیابی قرار می دهد. سؤالات ۱،۵،۹،۱۳،۱۷،۲۱،۲۴،۲۶،۲۸  مربوط به پرخاشگری فیزیکی و سؤالات ۶،۲،۱۰،۱۴،۱۸ پرخاشگری کلامی، سؤالات ۳، ۷،۱۱،۱۵،۱۹،۲۲، ۲۹مربوط به خشم و سؤالات ۴،۸،۱۲،۱۶،۲۰،۲۳،۲۵،۲۷ خصومت را نشان می‌دهند. این پرسشنامه، پالایش شده پرسشنامه خصومت است که سی سال قبل (۱۹۶۲) توسط آرنولد. اچ.باس تهیه شده و کاربرد وسیعی داشته است. پرسشنامه پرخاشگری باس و پری از یک خزانه ۵۲ سؤالی استخراج شده که بسیاری از آنها از پرسشنامه خصومت با استفاده از روش تحلیل عاملی مؤلفه های اصلی و تحلیل عاملی تأییدی بر گزیده شده‌اند. این پرسشنامه با نمره کل سؤالات، میزان پرخاشگری کلی را می سنجد و نمرات خرده مقیاسهای آن تجلیات پرخاشگری را نشان می‌دهد.

2019-03-14
كد : 28840
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss