جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه چشم انداز زمان زیمباردو (ZTPI) 1999

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه: پرسشنامه چشم انداز زمان زیمباردو (ZTPI) 1999

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

پرسشنامه چشم انداز زمان زیمباردو (ZTPI) 1999: این پرسشنامه دارای ۶۶ سول بوده و هدف آن ارزیابی چشم انداز رمان در افراد از ابعاد مختلف (دیدگاهزمانیگذشته- منفی، دیدگاهزمانیحال- لذتگرا، دیدگاهزمانیآینده، دیدگاهزمانیگذشتهمثبت) می باشد. طیف نمره گذاری در این پرسشنامه مطابق با طیف لیکرت ( از ۱ تا ۵) می‌باشد که امتیاز مربوط به هر گزینه در جدول زیر ارائه گردیده است:

 

گزینه بسیارنادرست نادرست بی تفاوت درست بسیار درست
امتیاز ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

 

البته این شیوه نمره گذاری در مورد سوالات شماره۹،۲۴، ۲۵، ۴۱ و ۵۶ و ۶۱ معکوس شده و به صورت زیر در خواهد آمد:

 

گزینه بسیارنادرست نادرست بی تفاوت درست بسیار درست
امتیاز ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

 

این پرسشنامه دارای چهار بعد بوده که برای اندازه گیری امتیاز مربوط به هر بعد باید بر اساس دستورالعمل های زیر اقدام فرمائید:

دیدگاه زمانی گذشته- منفی:ا متیاز خود را برای پرسش های ۴-۵-۱۶-۲۲-۲۷-۳۳-۳۴-۳۶-۵۰ و ۵۴ را جمع ببندید و عدد حاصل را به ۱۰ تقسیم کنید.

دیدگاه زمانی حال- لذت گرا: امتیاز خود را برای پرسش های ۱-۸-۱۲-۱۷-۱۹-۲۳-۲۶-۲۸-۳۱-۳۲-۴۲-۴۴-۴۶-۴۸ و ۵۵ جمع بسته و عدد حاصل را به ۱۵ تقسیم نمایید.

دیدگاه زمانی آینده: امتیاز خود را برای سوالات ۶-۹-۱۰-۱۳-۱۸-۲۱-۲۴-۳۰-۴۰-۴۳-۴۵-۵۱-۵۶جمع ببندید و عدد حاصل را به ۱۳ تقسیم نمایید.

تذکر: نمره اعداد با رنگ قرمز را معکوس محاسبه کنید.

دیدگاه زمانی متعالی آینده: پاسخخود به پرسش ۵۷- ۵۸ – ۵۹ – ۶۰ –۶۱ -۶۲ -۶۳ -۶۴ – ۶۵را جمع سپس جمع اعداد را به ۱۰ تقسیم نمایید.

دیدگاه زمانی گذشته مثبت: امتیاز خود را برای سوالات ۲-۷-۱۱-۱۵-۲۰-۲۵-۲۹-۴۱ و ۴۹ جمع ببندید و عدد حاصل را به ۹ تقسیم کنید.

دیدگاه زمانی حال معتقد به سرنوشت: امتیاز خود را برای پرسش های ۳-۱۴-۳۵-۳۷-۳۸-۴۷-۵۲-۵۳جمع ببندید و عدد حاصل را به ۹ تقسیم کنید.

نکته: دقت داشته باشید که تقسیم کردن در هر بعد به دلیل بدست آوردن نمره های درصدی می باشد. چراکه تعداد سوالات ابعاد با هم برابر نمی باشند.

 

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

2019-02-25
كد : 2414
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss