جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه چک لیست سنجش مهارت بهورزان در مواجهه با موارد فوریتی و حادثه دیده (شیرعلی میرداروطن ۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه چک لیست سنجش مهارت  بهورزان در مواجهه با موارد فوریتی و حادثه دیده (شیرعلی میرداروطن ۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته مديريت خدمات بهداشتي و درماني

ابزار جمع آوری داده ها  یک چک لیست مهارتی بهورزان در زمینه کمکهای اولیه  واقدامات لازم در هنگام مواجهه با انواع حوادث و سوانح شامل سوختگی ، مسمومیتها،بیمار در حال شوک ،صرع و..  بود که مصوب مرکز توسعه شبکه و ارتقاء سلامت وزارت بهداشت بوده و هم اکنون در مراکز آموزش بهورزی برای ارزشیابی دانش اموزان بهورزی در درس کمکهای اولیه و بلایا  استفاده میگردد . این پرسشنامه دارای ۸۰ سوال بوده و۱۲ مولفه دارد.

شیوه ارزش گذاری سئوالات آن طبق روش پنج گزینه ای لیکرت[۱] از ضعیف تا عالی است وبر اساس مهارت بهورز در هر زمینه امتیاز ۳ ( ضعیف )تا ۷ ( عالی )به وی داده شد.   جهت تکمیل  پرسشنامه ها از بهورزان مورد مطالعه و برای تکمیل چک لیست مهارتی از مربیان مراکز اموزش بهورزی کمک گرفته شد .  پرسشنامه ها برای پاسخگوئی در اختیار بهورزان قرار گرفت.  برای روشن نمودن و تشریح اهداف  و نوع فعالیت در این خصوص  کلاس اموزشی ۲ ساعته برای افراد مذکور برگزار گردید

2017-07-05
كد : 55067
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss