جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه کنش ارتباطي ارمکي و امامي (۱۳۸۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه کنش ارتباطي ارمکي و امامي (۱۳۸۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

ياکوبسن (۲۰۰۴) و هم‏چنين ياکوبسن و استوري (۲۰۰۴) و جديدا چانگ و ياکوبسن (۲۰۱۰) معتقدند که کنش ارتباطي در حوزه عمومي و شرايط آن را مي‏توان عملياتي کرد. بدين ترتيب آنها مقياسي را پيشنهاد مي‏کنند که براي سنجش شرايط آرماني گفتار و مدعاهاي معتبر قابليت دارد. ارمکي و امامي (۱۳۸۳) نيز براي سنجش اين سازه مقياسي چند بعدي را به کار گرفتند. اين پژوهش‌ها نشان مي‏دهند که سنجش شرايط و ايده‏آلهاي کنش ارتباطي مقدور و ممکن است.

در پژوهش حاضر از مقياس­هاي به کار رفته در پژوهش‌هاي ياکوبسن (۲۰۰۴) بهره گرفتيم که در پژوهش‌هاي ديگري نيز مورد استفاده قرار گرفتند. اين گويه ها براي ادعاهاي اعتبار سخن و شرايط گفتگو طراحي شده اند. بطوري­که براي ادعاهاي اعتبار ۴ گويه طراحي شده که به ملاک‏هاي حقيقت، اقتضا و تناسب، صدق، و فهم و دريافت و در مورد شرايط گفتگو شاخص­هاي فرصت برابر، آزادي بيان، و وضعيت و موقعيت برابر برخورد با گزاره‏ها و ايده‏ها در نظر گرفته شده است.  بدين ترتيب ۱۴ گويه براي سنجش کنش ارتباطي در حوزه عمومي لحاظ شد

….

2019-03-22
كد : 36042
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss