جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ی سنجش هوش های چندگانه گاردنر همراه با خرده مولفه ها ۱۹۸۳

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : پرسشنامه ی سنجش هوش های چندگانه گاردنر همراه با خرده مولفه ها ۱۹۸۳

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

خرده مولفه های این پرسشنامه عبارتند از:

هوش طبیعت گرایانه، هوش موسیقایی، هوش منطقی-ریاضی، هوش وجودی(هستی گرایانه)، هوش درک دیگران(میان فردی)، هوش بدنی-جنبشی، هوش زبانی-کلامی،  هوش درک خود(درون فردی)، و هوش فضایی  که به ترتیب از شماره(سوال) ۱تا۹۰ در پرسشنامه مشخص شده اند.

 

روایی و پایایی و نمره گذاری

اين مقياس توسط عابدي ۱۳۹۰ براي سنجش و برآورد هو شهاي چندگان هي گاردنر جهت كودكان ۶ تا ۱۰ ساله ي شهر اصفهان ساخته و هنجاريابي شده است. اين مقياس ۸  مقوله اي هوشي توسط والدين تكميل مي گردد. روايي اين مقياس به روش تحليل عاملي انجام شده و از روايي مناسبي برخوردارمي باشد. ضرايب پايايي مقوله هاي هوشي به روش آلفاي كرونباخ از ۶۷/۰ تا ۸۹/۰ گزارش شده است. فرم پاسخ نامه به صورت مقياس پنج درجه اي خيلي كم (رفتاريا فعاليتي كه از طرف كودك خيلي كم انجام مي شود، يك امتياز) تا خيلي زياد (فعاليت يا رفتاري كه به طور مكرر از جانب كودك تكرار مي شود، پنج امتياز) است. درهر هوش ۱۰ سؤال ازفعاليت هاي مرتبط با آن هوش مطرح شده و مجموع نمرات هر هوش ۵۰ امتياز مي باشد كه بعد از برآورد كردن امتيازات هر هوش برمبناي بيشترين نمره ي برآورده شده در هوش هاي چندگانه، برنامه ي خاص آن هوش براي آموزش به فرد طراحي مي شود.

 

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-03
كد : 5347
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss