جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسش نامه خودکارآمدی تحصیلی وود ولاک (۱۹۸۷ ؛ ASE)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسش نامه خودکارآمدی تحصیلی وود ولاک (۱۹۸۷ ؛ ASE)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

              شرکت کنندگان پاسخ های خود را با استفاده از ابعاد ۵ نمره ای لیکرت ارائه می کنند که از کاملاً مخالف (۱) تا کاملاً موافق (۵) رده بندی می شود. هر زیر گروه از ابعاد، از ترکیب پاسخ های آیتم ها برای زیر گروه ابعاد با نمراتی که از ۵ تا ۲۵ رده بندی می شوند امتیاز داده می شود. نمره کل ابعاد، از ترکیب نمرات زیر گروه ابعاد با نمرات کل که از ۳۳ تا ۱۶۵ می باشد به دست می آید.

مطابق با مدل اصلی خود کارآمدی بندورا، یک مقیاس خاص برای اندازه گیری خود کارآمدی در حوزه ی تحصیلات عالی نیاز بود. بنابراین، خود کارآمدی تحصیلی شرکت کنندگان با استفاده از یک نسخه ی اصلاح شده از مقیاس خود کارآمدی تحصیلی وود ولاک[۱](۱۹۸۷ ؛[۲]ASE) ارزیابی  شد. (ASE) یک مقیاس سنتی برای خود کارآمدی است که برای تعیین بزرگی، یا سطحی که در آن فرد باور می کند که می تواند عمل کند، و توان یا سطح اعتماد به نفس فرد که در آن سطح می تواند عمل کند(بندورا، ۱۹۹۷؛  وودولاک، ۱۹۸۷). (ASE) اولیه هفت بعد از عملکرد تحصیلی را بررسی می کند: تمرکز کلاسی، به حافظه سپاری، تمرکز امتحان، فهمیدن، تفسیر کردن، درک کردن مفاهیم، و یادداشت برداری کردن. آیتم ها شامل چهار تا پنج سطح عملکرد برای هر ناحیه تکلیف هستند. برای مثال تمرکز بر روی حداقل ۵۰% (یا ۷۰%، ۹۰%، ۱۰۰%) از دوره ی کلاس یا به خاطر سپاری ۵۰% (۷۰%، ۹۰%، ۱۰۰%) از حقایق و مفاهیم، شرکت کنندگان بایستی نشان دهند در هر سطح عملکرد می توانند انجام دهند و سپس سطح قضاوت اعتماد به نفس را که از کاملاً بدون اعتماد بنفس (۰) تا کاملاً دارای اعتماد بنفس (۱۰) رده بندی  می شود نشان دهند.

2017-10-16
كد : 64290
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss