جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسش نامه خود پنداره تحصيلي کانر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسش نامه خود پنداره تحصيلي کانر

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسش نامه خودپنداره تحصيلي کانر براي سنجش خود پنداره تحصيلي دانش آموزان مورد استفاده قرار گرفت . اين آزمون شامل ۳۷ سوال چهار گزينه اي (بسيار مخالف، مخالف، موافق وبسيار موافق) مي باشد، که از سوال ۱ تا سوال ۱۸ به صورت (بسيار مخالف =۴، مخالف =۳ ، موافق= ۲ و بسيار موافق = ۰) و از سوال ۱۹ تا ۳۷ به صورت (بسيار مخالف=۱ ، مخالف =۲ ، موافق =۳ ، موافق =۲ و بسيارموافق = ۴) نمره گذاري مي شود.

حداقل نمره دراين آزمون ۳۷ و حداکثر نمره در اين آزمون ۱۴۸ است .در اين آزمون هر چه فرد نمره اي بالاتري کسب کند، نشان دهنده خود پنداره تحصيلي بيشتري است.

2017-10-16
كد : 64287
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss