جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسش نامه رضامندي زناشويي(انریچ )۵۰ سوالي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسش نامه رضامندي زناشويي(انریچ[۱])۵۰ سوالي

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسش نامه رضايت از زندگي زناشويي(انريچ)[۱]، که توسط ديويد اچ . اولسون [۲]، ديويد جي . فورنير [۳]، و جوئن ام . دراکمن[۴] تهيه شده است

پرسش نامه انريچ يک ابزار ۱۱۵ سوالي، و فرم ديگر از آن ۱۲۵ سوالي است. اين پرسش نامه براي ارزيابي زمينه هاي بالقوه مشکل زا يا شناسايي زمينه هاي قوت و پرباري رابطه زناشويي به کار مي رود. هم چنين از اين پرسش نامه براي تشخيص زوج هايي استفاده مي شود که نياز به مشاوره و تقويت رابطه خود دارند. به علاوه، اين پرسش نامه به عنوان يک ابزار معتبر در تحقيقات متعددي براي بررسي رضايت زناشويي مورد استفاده قرار گرفته است.

پرسش نامه انريچ از ۱۴ خرده مقياس تشکيل شده است. مقياس اول آن ۵ سوالي و ساير مقياس ها هر کدام ۱۰ سوال دارد.

خرده مقياس هاي اين پرسش نامه از اين قرار است:

تحريف آرماني، رضايت زناشويي، مسائل شخصيتي، ارتباط، حل تعارض، مديريت مالي، فعاليت هاي اوقات فراغت، رابطه جنسي، فرزندان و فرزند پروري، خانواده و دوستان، نقش هاي مساوات طلبي و جهت گيري مذهبي  .

مقياس اول يعني” تحريف آرماني” تمايل آزمودني را براي پاسخ تعاريف به سوال ها مي سنجد به علاوه فرم ۱۲۵ سوالي اين پرسش نامه دو مقياس ديگر يعني همبستگي زوج ها و تطابق پذيري را نيز  مي سنجد.

اين پرسش نامه به دليل مسائل فرهنگي و عدم همکاري آزمودني ها، پس از تحليل عامل ۶۵ سوال آن حذف گرديده است.

2019-03-26
كد : 39498
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss