جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسش نامه عشق (بلوکي و همکاران۱۳۹۰ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسش نامه عشق (بلوکي و همکاران۱۳۹۰ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسش نامه محقق ساخته (بلوکي و همکاران۱۳۹۰ )عشق که جهت سنجش و ارزيابي ميزان عشق در رابطه زناشويي به کار مي رود ابتدا شامل ۴۸ سوال بوده و سوالات مربوط به مولفه شناخت(۱-۱۲)، احترام(۱۳-۲۴)، دلسوزي(۲۵-۳۶) و احساس مسؤوليت(۳۷-۴۸) زوجين نسبت به يکديگر است. پاسخ دهندگان جواب خود را در يک مقياس ليکرت ۵ درجه اي( خيلي زياد، زياد، در حد متوسط، کم  و خيلي کم ) بيان مي کنند.

ابتدا اين پرسش نامه ۴۸ سوالي روي ۳۰ زوج اجرا گرديد و پس از اجراي پايلوت و گرفتن آلفاي کرونباخ پس از حذف سوالاتي از آن، پرسش نامه داراي ۳۵ سوال شد؛ سوالات ۱ تا ۹ مربوط به مولفه شناخت، سوالات ۱۰ تا ۱۶ مربوط به مولفه احترام، سوالات ۱۷ تا ۲۷ مربوط به مولفه دلسوزی، سوالات ۲۸ تا ۳۵ مربوط به مولفه احساس مسؤولیت به دست آمد.

2019-03-26
كد : 39504
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss