پروسه های شخصیتی و تفاوت های فردی: توسعه های روانی – اجتماعی در دوران بزرگسالی : یک تحقیق متوالی ۲۲ ساله

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

PERSONALITY PROCESSES AND INDIVIDUAL DIFFERENCES (1992)

پروسه های شخصیتی و تفاوت های فردی: توسعه های روانی اجتماعی در دوران بزرگسالی : یک تحقیق متوالی ۲۲ ساله

توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۲۵ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

اطلاعات پشتیبانی کننده از نظریه ثبات شخصیتی بزرگسالان در حال چالش با یفته های جدیدی است که تغییر توسعه ایی که پرسشنامه مرحله ای توسعه روانی – اجتماعی     Eriksonian را بکار برده بود نشان داده بود ( IPD استانبول ۱۹۶۹  ) . یک طرح متوالی برای سنین بیش از ۲۴- ۴۲، که در دو گروه دانش اموزان کالج  و فارغ التحصیل بکار رفته بود در سال ۱۹۶۶ و ۱۹۷۶-۱۹۷۷ ازمایش شد ( بترتیب ns  ۱۹۸۸=۹۹ و ۸۳) ,  و سومین گروه دانش اموزان کالج در ۱۹۸۸- ۱۹۸۹ ( n=292 ). نتیجه های طولی ، ضربدری و انالیزهای متوالی با ایده هایی در مورد ثبات شخصیتی بنابر شواهد تفکیک پذیری افزایشی مطلوب قبلی مرحله ای Eriksonian بر اساس قدیمی ترین مطالعه  سن در تضاد  بود. مدرکی دال بر روند دو دهه گذشته به سمت تفکیک پذیری کمتر یکپارچگی ضمیر در مقابل نومیدی وجود داشت. یافته ها در ارتباط با اثرات ذهنی بر توسعه روانی- اجتماعی تعبیر شده بود.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۹۰۰۰ تومان)

 

۹۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۶
كد : 3679
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss