جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپروكسي سرور

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پروكسي سرور

(۳۷صفحه ورد)

ماكروسافتها پروكسي سرور مسير بين درخواستها و پاسخ آنها را در اينترنت و با كامپيوتر مشتري تعيين مي‌كند و در واقع مثل يك رابط بين اين دو عمل مي‌كند. وقتي كه درخواست‌ها افزايش پيدا مي‌كند، پروكسي سرور حافظه نهاني از درخواست‌هايي كه به طور مكرر از وب‌سايتها، بلوكهايي از سايت‌هاي مشخص شده را نگهداري مي‌كند و همچنين امنيت دستيابي بين شبكه داخلي شما  و اينترنت را برقرار مي‌كند. پروكسي سرور همچنين فايروالها توسعه‌پذير امنيتي را به شما عرضه مي‌كند.

با پروكسي سرور شما مي‌توانيد

۱)درخواستهاي اينترنتي را به هر شبكه كامپيوتري در شبكه داخلي خودتان توسعه بدهيد

شما مي‌توانيد از طريق پروكسي سرور به وسيله هر كامپيوتر مشتري بر روي شبكه داخلي‌تان با سرعت و به راحتي به اينترنت دستيابي داشته باشيد. مشتريها به سرعت چند دقيقه‌اي مي‌توانند به اينترنت وصل شوند. پروكسي سرور با بيشتر پروتكلهاي اينترنتي و كاربردهاي پايه‌اي ويندوز سازگاراست. برروي شبكه داخلي پروكسي سرور هر دو پروتكلIPX/SPX تا TCP/IP را پشتيباني مي‌كند. كه اين پروتكلها عبارتند از:

HTIP (Hypertext Transfer Protocol) HTIP – S,FTD

(File Transfer Protocol) Telnet , Gopher

IRC (Tnternet Relay cta) , Real Audio , VDolive

Post officeProtocol 3 (pop3) SMTD (Simple Mail Transfer Protocol) , NNIP (Netwoknews Transfer Protocol)

۲)بهتر شدن كارآيي و دستيابي پايه‌اي اينترنت بر روي شبكه داخلي شما

پروكسي سرور اطلاعاتي را كه به طور مكرر دستيابي شده‌اند ذخيره مي‌كند تا مطمئن باشد اطلاعات به شكل كاملاٌ تازه و فوراٌ در دسترس هستند. كپي‌هايي از وب‌هايي عمومي‌كه مي‌توانند به طور محلي به طور خود به خود به روز مي‌‌شوند در كش نگه‌داري مي‌شوند كه آمار استفاده شدن در پروكسي سرور نگه‌داري مي‌شوند. اين ذخيره‌سازي پهناي باند با ارزش شما را در هنگام اتصال به اينترنت نگه‌داري مي‌كند.

۳) اداره كردن امنيت دستيابي بين شبكه‌هاي داخلي شما و اينترنت:

پروكسي سرور مانع دستيابي بدون اجاره بر روي شبكه شما مي‌شود و نياز شما براي دستيابي مستقيم هر كامپيوتر مشتري به اينترنت را رفع مي‌سازد. بسته‌هاي فيلترگذاري و زنگ اخطار بيشترين امنيت را ارائه مي‌كند مديريت سيستم مي‌تواند با پيكربندي پروكسي سرور به يك كاربر، كار، گذرگاه و يا حوزه IP اجازه د سترسي به راه دور را بدهد. و يا از آن بگيرد. براي دستيابي‌هاي دروني و يا بيروني پنهان كردن داده‌ها با حد وسطي كه لايه‌هاي امنيتي سوكت‌ها (SSL) بين تونلها به وجود مي‌آورد پشتيباني مي‌كند. در كل، پرو.كسي سرور برتري نسبت به ساختار امنيتي ويندوز NT سرور پيدا مي‌كند.

۴) يكي شدن با سيستم عامل

پروكسي سرور اتحاد محكمي‌را با ويندوز NT سرور و اطلاعات سرور اينترنت IIS برقرار مي‌سازد. كه نتيجه آن در سطوح بالاي امنيت، كارآيي سهولت براي مدير سيستم است………………………..

…………………………

………………………

2019-03-13
كد : 27756
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss