جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپيشرفت محاسبات در كامپيوتر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پيشرفت محاسبات در كامپيوتر

(۱۵صفحه ورد)

پيشرفت محاسبات در كامپيوتر بستگي به شبكه دارد اين وضعيت قطعا ادامه پيدا ميكند. امروزه ، خدمات شركت نرم افزارهاي Windows 2000 رو به پيشرفت است و اغلب آنها جايگزين شبكه سخت افزارهاي مشخص ، كليدهاي تلفن ، تجهيزات كنفرانس هاي ويدئويي و حتي خود تلفن شده است .

مسيريابي و دستيابي از راه دور به مشتركين اجازه مي دهد تا از طريق خط هاي تلفن هاي معمولي با اين شبكه ارتباط برقرار كنند. و همچنين به خدمات دهندگان اينترنت اين اجازه را ميدهد كه مشتريان آنها با اينترنت ارتباط برقرار كنند و مهمتر از همه اينكه تمام اين خدمات در كمال صحت ، قابل مقياس ، دقيق و انعطاف پذير تامين مي شود.

The Telephony API به توسعه دهندگان كمك مي كند تا خدمات دهندگان Windows 2000 را به شبكه هاي صدا وصل كند. از آنجاييكه تكنولوژي هنوز هم در حال پيشرفت است ، مديراني كه Windows  شبكه ها را نصب مي كنند خود را با استفاده از مزاياي Thelephony API تنها بوسيله اضافه كردن يك نرم افزار آماده مي كنند.

كنفرانسهاي ويدئويي و شنيداري در آينده ساختاري از خدمات دهندگان Windows 2000 هستند و خدمات رسانه هاي ويندوزها با يك سيستم عمل كننده مشكل ميگيرد و به همه كساني كه نرم افزار را خريداري مي كنند اجازه ميدهد كه از مزاياي تكنولوژي هاي رسانه هاي پيشرفته رايج بهره ببرند. اين بخش تكنولوژي ها را معرفي مي كند و پس از خواندن اين بخش شما درك خوبي از اينكه چه تكنولوژي موجبات سوددهي سازمان شما را فراهم مي كند خواهيد داشت .

مسيريابي و دستيابي از راه دور

خصوصيت مسيريابي و دستيابي از راه دور Windows 2000 به سيستم ها اين اجازه راميدهد تا از طريق خطهاي تلفن معمولي ارتباط برقرار كنند و همچنين به نام خدمات دستيابي از راه دور و يا ارتباط شبكه اي ايستگاه به ايستگاه نيز ناميده مي شود و به يك شكل و يا به صورتهاي مختلفي در انواع متفاوت ويندوزهاي NT وجود دارد. به عنوان نمونه ويندوز ۹۵ و ويندوز ۹۸ و سيستمهاي كاري ويندوز NT به عنوان مشتريان دستيابي از راه دور عمل مي كند و خدمات دهندگان ويندوزهاي NT به عنوان سرويس دهندگان دستيابي از راه دور عمل مي كنند………………..

………………..

……………….

2019-03-15
كد : 29375
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss