جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپیشنهاد یک مدل ترکیبی جدید بر مبنای کارت امتیازی متوازن پایداری (SBSC) و شیوه های MCDM با استفاده از متغیرهای زبانشناسی برای ارزیابی عملکرد شرکت های تولیدکننده نفت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Proposing a new integrated model based on sustainability balanced scorecard (SBSC) and MCDM approaches by using linguistic variables for the performance evaluation of oil producing companies (2014)

پیشنهاد یک مدل ترکیبی جدید بر مبنای کارت امتیازی متوازن پایداری (SBSC) و شیوه های MCDM با استفاده از متغیرهای زبانشناسی برای ارزیابی عملکرد شرکت های تولیدکننده نفت

توضیحات: ۳۳ صفحه انگلیسی، ۳۴ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

استفاده از کارت امتیازی متوازن مبتنی بر پارامتر توسعه پایدار یک روش نیرومند و مفید برای ارزیابی عملکرد پایدار یک سازمان یا شرکت می باشد. در این مقاله یک روش جدید بر مبنای کارت امتیازی متوازن پایداری (SBSC) و شیوه تصمیم گیری چند سیطره ای (MCDM) برای ارزیابی عملکرد شرکت های تولید کننده نفت در ایران ارائه شده است. به منظور انعکاس ارتباط وابسته بین فاکتورهای اثرگذار بر این مسئله، فرآیند تحلیلی شبکه (ANP)، شاخه ای از تکنیک MCDM بکار گرفته شده است. البته بکارگیری روش ANP برای محاسبه رتبه بندی اولویت روش های جایگزین فرآیندی زمانبَر و مشکل آفرین است؛ بنابراین تکنیک COPRAS (ارزیابی جامع نسبی) برای اولویت بندی روش های امکانپذیر جایگزین به لحاظ متغیرهای زبانشناسی پذیرفته شده است. نتایج بدست آمده از این مطالعه نشان از کارآیی مدل پیشنهادی دارد. مدل ارزیابی عملکرد پیشنهادی با استفاده از ترکیب روش های MCDM و SBSC به مقامات در اقدام برای کسب مزایای رقابت یاری می رساند.

کلیدواژه ها: ارزیابی عملکرد، MCDM، COPRAS، کارت امتیازی متوازن پایداری، ANP، منطق فازی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۲۲۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4269
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss