جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپیش زمینه مالی: بررسی حسابداری، صورتحساب های مالی و مالیات (یک فصل کتاب)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

FINANCIAL BACKGROUND:A REVIEW OF ACCOUNTING, FINANCIAL STATEMENTS, AND TAXES (2008)

پیش زمینه مالی: بررسی حسابداری، صورتحساب های مالی و مالیات (یک فصل کتاب)

توضیحات: ۳۹ صفحه انگلیسی، ۶۹ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

آگاهی درباره حسابداری برای درک مالی مورد نیاز است. این بدین دلیل است که معاملات مالی در سیستم های حسابداری ثبت می شوند و عملکرد مالی در دوره های حسابداری تعیین می شود. به بیان دیگر، اگر ما می خواهیم با پول اقدام به کسب و کار کنیم، ما باید با سیستمی که آن را دنبال می کند سر و کار داشته باشیم و آن سیستم حسابداری است. برخی از آگاهی ها درباره مالیات نیز مورد نیاز است، زیرا توضیحات مالیات بر بیشتر تصمیمات مالی تاثیر می گذارند.

اگرچه حسابداری به طور کلی یک پیش نیاز است، دانشجویان مالی دارای سطوح مختلفی از آگاهی در این باره هستند. برخی ها نسبتا مطلع و کارشناس هستند، درحالیکه دیگران ممکن است حسابداری را مدتی قبل آموخته اند و چیز زیادی از آن به خاطر نمی آورند.

این فصل یک بررسی از چیزی که شما نیاز دارید تا درباره حسابداری و مالیات بدانید به شما ارائه می دهد. اگر در این باره مطلع نیستید، با دقت این فصل را بخوانید و ایده هایی جدید غیر از متون قبلی حسابداری بیاموزید. اگر می خواهید به سرعت این مقاله را بخوانید، می توانید موضوعات را مرور کنید.

ما مقاله خود را تا جایی که ممکن است بدون رنج اجرا کرده ایم، به خاطر داشته باشید هنگامیکه افراد مالی نیاز دارند که چیزهایی درباره حسابداری بدانند لزوما نباید حسابدار باشند. در حقیقت، ما حتی مجبور نیستیم از حساب بدهی و اعتبار مالی استفاده کنیم.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۲۵۰۰۰ تومان)

 

 

2019-02-26
كد : 3691
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss