جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتچند ویژگی بارز برای نمونه پروپوزال های آماده کارشناسی ارشد مدیریت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

همه ما با طرح های پژوهشی مختلف در زمان تحصیل آشنایی مختصری داریم . کارهای کلاسی ارائه ها مختلف همراه با پاورپوینت و دیگر نرم افزارها ، ولی وقتی به مقاطع و پایه های بالاتر می رویم کمی داستان متفاوت ، جدی تر ، سخت تر و با اصول تر می شود . حداقل از نظر شنیدن اسم طرح ها همه خانواده ها با پایان نامه آشنا هستند . پروپوزال هم جزء جدایی ناپذیر آن است و نمونه پروپوزال های مختلف کارشناسی ارشد و دکتری را می توان در رشته ای مانند مدیریت و گرایش های مختلف خط مشی گذاری ، تشکیلات و روش ها ، تطبیق و توسعه ، بازرگانی و سایر گرایش ها در سایت های علمی مانند آسان داک پیدا کرد . اما آیا هر پروپوزالی را می توان به عنوان نمونه و آماده قبول کرد. تکمیل پروپوزال و پرکردن فرم خام در درشته مدیریت باید بدست افراد متخصص انجام گردد تا کیفیت لازم را داشته باش. پس با آسان داک همراه باشید تا برخی ویژگی های این طرح پیشنهادی را به شما ارائه کند :

–  موضوع خوب : هر پروپوزالی در کارشناسی ارشد و دکتری باید در درجه اول عنوان و موضوع قابل قبول داشته باشد. این موضوع برای دانشجویان دکتری به صورا ارائه مدل خواهد بود و کمی مفصل تر و سنگین تر است. اما به طور کلی موضوعی که تکراری نباشد، قابل کار کردن باشد و ادبیات و بیس نظری داشته باش می تواند به عنوان موضوع خوب دسته بندی گردد.

نوآوری تحقیق : داشتن نوآوری برای پروپوزال امری ضروری است. این نوآوری می تواند تئوریک باشد و مرزهای علم در آن مبحث را توسعه دهد و یا می تواند گره ای از مشکلات جامعه را باز کند. در هر دو صورت می توان ادعا کرد که تحقیق چیز جدیدی اضافه می کند.

منابع جدید : اصولا منابع خوب به یک متن آکادمیک اعتبار می بخشد. استفاده از رفرنس های قدیمی می تواند مطالعه را کهنه نشان دهد مخصوصا که در دنیای کنونی قرن بیستم سرعت پیشرفت در زمینه های مختلف خیلی زیاد است و ممکن است نظریه های قدیمی تر جای خود را به نظریات جدید محکم تر داده باشد.

روش تحقیق درست : هر تحقیقی روش هاص خود را طلب می کند . در مورد آنالیز داده ها و اطلاعات جمع آوری شده هم باید کاملا اختصاصی عمل کرد . نوشتن تمام این موارد نیازمند درک درست از نوع تحقیق ، ابزار مورد استفاده و هدف تحقیق می باشد .

مدل مفهومی تحقیق : این بخش از این جهت خیلی مهم است که مدل مفهومی می تواند اهداف، فرضیه ها ، سوالات تحقیق را مشخص سازد . به همین جهت باید درست رسم شود و همه متغیرها به خوبی در آن تعریف مفهومی و عملیاتی شوند .

از قدیم گفتن کار رو باید به دست کاردون بسپاری. برای مشاوره رایگان پروپوزال و پایان نامه هم یک کاردون واقعی در کشور هست. یه آقای دکتری که سرش برای انجام پروپوزال و پایان نامه و آماده کردن اون درد می کنه و به همه مسائل روش تحقیق و نرم افزارها وارده و خلاصه اینکه با سن نه چندان زیادش ته قضیست. سوالی رو اگه نتونست جواب بده و به روشی تسلط نداشت من شخصا این نوشته رو بر می دارم!!! زیاد ازش تعریف نمی کنم که تبلیغات نشه! چه جوری می تونی باهاش تماس بگیری؟ کاری نداره! این شمارشه: ۰۹۱۹۶۳۵۷۶۶۰  دکتر نوایی . بخصوص دانشجویان دکتری هر چی دوست داشتن می تونن ازش بپرسن و مشاوره بگیرن. امیدوارم بدردتون بخوره. ما که خیلی ازش استفاده کردیم و عالی بود.

چند ویژگی بارز برای نمونه پروپوزال های آماده کارشناسی ارشد مدیریت

2018-12-04
كد : 101563
وضعيت :‌موجود
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss