جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتچه چیزی باعث انعطاف پذیری برندها می شود؟ تاثیر مفهوم برند و شیوه تفکر بر ارزیابی توسعه برند

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

What Makes Brands Elastic?The Influence of Brand Concept and

Styles ofThinking on Brand Extension Evaluation (2010)

چه چیزی باعث انعطاف پذیری برندها می شود؟ تاثیر مفهوم برند و شیوه تفکر بر ارزیابی توسعه برند

توضیحات: ۱۴ صفحه انگلیسی، ۳۸ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

چرا برخی از برندها نسبت به دیگر برندها انعطاف پذیر تر هستند؟ تحقیقات پیشین نشان می دهد که مشتریان توسعه گروه محصولات دور را برای برندها با مفاهیم شهرت(Rolex) بیشتر از محصولات با مفاهیم کاربردی(Timex)، می پذیرند.در این مقاله، نویسندگان شیوه تفکر مصرف کنندگان- تفکر تحلیلی در مقابل تفکر کلی نگر- را بررسی می کنند تا انعطاف پذیری برندهای مشهور را در مقابل برندهای کاربردی، بهتر درک کنند. برای محصولات کاربردی، نویسندگان دریافتند که متفکران کلی نگر پاسخ های مطلوب تری را برای توسعه های دور نسبت به متفکران تحلیلی ارائه کردند.بنابراین، متفکران تحلیلی به عنوان مانعی برای توسعه برند دور شناسایی شدند.برای مقابله با این چالش، نویسندگان چندین راهکار را پیشنهاد می کنند که عبارتند از (۱) استفاده از یک برند فرعی (Excer walletsتوسط Toyota)به جای یک برند مستقیم (Toyota wallets) برای کاهش تفکر تحلیلی؛ (۲) استفاده از ارتباطات تولید که به ویژگی های مشکل ساز توسعه اشاره می کند و تفکر تحلیلی را کاهش می دهد؛ و (۳) تطبیق اطلاعات توسعه با شیوه تفکر مصرف کننده که متقاعدکنندگی پیام های تبلیغاتی را افزایش می دهد.

کلمات کلیدی:توسعه برند، محصولات مشهور، محصولات کاربردی، تفکر تحلیلی، تفکر کلی نگر

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۵۰۰۰ تومان)

2019-02-26
كد : 3240
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss