چيپهاي مخصوص سرعت دوبله

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

چيپهاي مخصوص سرعت دوبله

(۵۸صفحه ورد)

مادربوردهاي اوليه باتوجه به سرعت CPU داراي سرعت محدودي بودند كه از ۵MHZ تجاوز نمي كرد. اگر چه افزايش سرعت كار CPU كار چندان آساني نبود ولي مشكل اصلي در افزايش سرعت كامپيوترها ، سرعت مادربورد بود. در زماني كه صحبت از سرعتهاي حداكثر ۲۰MHZ در ميان بود، شركت اينتل در اوائل ۱۹۹۰ به معرفي CPU جديد خود يعني ۸۰۴۸۶DX پرداخت و همه سازندگان مادربورد را متحير ساخت . بسياري از خريداران كامپيوتر نيز از ترس اينكه يكسال بعد كامپيوتر آنها بسيار قديمي به حساب خواهد آمد از خريد خودداري كردند. به اين دليل شركت اينتل راه حل ديگري را پيش گرفت كه عبارت بود از استفاده از چيپهاي سرعت دوبله (Clock Doubler )

اولين نوع اين چيپهايك ۸۰۴۸۶ مخصوص بود كه روي يك مادربورد ۲۵MHZ قرار مي گرفت. اما اين ۸۰۴۸۶ عادي نبود بلكه طوري ساخته شده بودكه از ديدگاه مادر بورد با سرعت ۲۵MHZ كار مي كرد اما در درون خود سرعت ۵۰MHZ را داشت . يعني كليه اعمال داخلي مثل محاسبات و انتقال داده ها را با سرعت ۵۰ انجام مي داد اما اعمال خارجي مثل انتقال اطلاعات روي هارد ديسك با سرعت ۲۵ انجام ميگرفت.

اين چيپ جديد با نام ۸۰۴۸۶DX2-50 معروف شد. منظور از عدد ۲ همان دو سرعته بودن آن است و ۵۰ نيز نشاندهنده حداكثر سرعت چيپ است . البته بعدا چيپ ۴۸۶DX-50 و بالاتر از آن نيز عرضه شد.

…………………….

……………………….

۲۹,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۶-۰۱-۳۱
كد : 30854
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss