جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتچک لیست عملکردی پرستاران شاغل در بخش های نوزادان در مورد رگ گیری از نوزاد(الهویردی پور۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

چک لیست عملکردی پرستاران شاغل در بخش های نوزادان در مورد رگ گیری از نوزاد(الهویردی پور۱۳۹۳)

رشته مراقبتهای ویژه هست

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

چک لیست بررسی عملکرد پرستاران از منابع متعدد مراقبت ویژه نوزادان استخراج شده و حاوی جنبه­های مختلف نحوه عملکرد پرستاران حین رگ ­گیری از نوزادان می­باشد و شامل۱۰ حیطه و ۵۲ سوال ۴ گزینه ای (رعایت کامل، رعایت ناقص، انجام نشد و موردی ندارد) می­باشد. ۱۰ حیطه مورد بررسی شامل: آماده شدن پرستار قبل از تعبیه کاتتر، آماده سازی نوزاد و تسکین درد، انتخاب محل گذاشتن کاتتر، انتخاب کاتتر مناسب، رعایت استاندارد وارد کردن کاتتر، اقدامات لازم در صورت عدم موفقیت در تعبیه، تثبیت کانولا،آموزش والدین،مستند سازی، اقدامات لازم در صورت انفیلتراسیون (نشت خارج عروقی) بودند. مجموع نمرات كسب شده در هر حیطه به طور جداگانه مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

….

….

2019-03-22
كد : 33593
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss