جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتچگونه مدیران ارشد از پروژه های مربوط به سیستم اطلاعات استراتژیک پشتیبانی نموده و چرا گاهی اوقات از آن دریغ می کنند؟

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

How do top managers support strategic information system projects and why do they sometimes withhold this support? (2013)

چگونه مدیران ارشد از پروژه های مربوط به سیستم اطلاعات استراتژیک پشتیبانی نموده و چرا گاهی اوقات از آن دریغ می کنند؟

توضیحات: ۱۵ صفحه انگلیسی، ۳۱ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

پشتیبانی مدیر ارشد یک عامل تعیین کننده بسیار مهم در موفقیت پروژه های سیستم اطلاعات می باشد و به ویژه زمانی اهمیت دارد که پای پروژه های پیچیده و بزرگ IS در میان باشد. البته جای بسی شگفتی است که فقط دانش محدود قابل اتکاء در مورد انواع رفتارهایی وجود دارد که پشتیبانی مدیریت ارشد را به تحلیل می برد. علاوه بر آن علیرغم اهمیت اساسی مفهوم، بینش محدودی در مورد آن بدست آمده که دلیل کم بودن این پشتیبانی در پاره ای از مواقع نیز می باشد. این تحقیق با هدف پرداختن به این شکاف با تاکید به سه سوال صورت گرفته است: ۱) کدام انواع رفتار با پشتیبانی مدیریت برتر برای پروژه های IS ارتباط دارد؟ چگونه این رفتارها در یک چارچوب بهم پیوسته جای می گیرد؟ و ۳) چرا مدیران گاهی اوقات از این پشتیبانی دریغ می کنند؟ جهت پرداختن به این سوالات اقدام به تحلیل پشتیبانی مدیریت ارشد در تعدادی از رویه های اجرایی استراتژیک IS نمودیم. به این منظور از یک مدل تلفیقی به عنوان راستای تئوری خود استفاده نمودیم. آنالیز عمیق پنج مورد مربوطه نیز نشان داد که پشتیبانی مدیریت ارشد یک پدیده چندبعدی است که گرایش به تغییر در طول زمان دارد. در این مطالعه تحقیقاتی پروفایل های متعدد پشتیبانی را تعیین کرده و آنها را در یک چارچوب انواع رفتاری قرار داده و نیز با توجه به اهداف پشتیبانی مدیریت برتر ارائه خواهیم نمود. می توان از این چارچوب برای برنامه ریزی، اجراء و ارزیابی پشتیبانی مدیریت برتر در پروژه های استراتژیک IS استفاده نمود.

کلیدواژه ها: مدیریت برتر، پشتیبانی، دریغ نمودن پشتیبانی، پروفایل پشتیبانی، سیستم اطلاعات استراتژیک، مدل تلفیقی، چارچوب

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۸۰۰۰ تومان)

2019-02-26
كد : 3881
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss