جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتکاربرد بیولوژی مولکولی برای انجام تومور شناسی با پرتودرمانی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Of what use is molecular biology to the practicing radiation oncologist? (1998)

کاربرد بیولوژی مولکولی برای انجام تومور شناسی با پرتودرمانی

توضیحات: ۹ صفحه انگلیسی، ۱۸ صفحه ترجمه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

پیشینه و هدف: در دوره ای هستیم که شاهد پیشرفت سریع در فهم مکانیزم مقدماتی القا و پیشرفت سرطان می باشیم. الزما هنوز رابطه این دانش جدید با امور بالینی روزانه در تومور شناسی با پرتودرمانی بوجود نیامده است. آشنایی با مفاهیمی از بیولوژی مولکولی و بیوشیمی قطعا در زمینه ایجاد این ارتباط لازم است.

روشها و نتایج: برای نمایش چگونگی تاثیرگذاری دانش جدید بر امور تومورشناسی با پرتودرمانی , مثالی از کاربرد بیولوژی مولکولی برای جنبه های مختلف تومورشناسی بالینی ارائه شده است یعنی تشخیص و جلوگیری , عوامل پیشگیری , عوامل پیش گو کننده , تصمیم گیری درمان , درمانهای جدید و پیگیری. تعدادی از تکنولوژی های بیولوژی مولکولی نشان داده شده اند.

نتیجه گیری :پیشرفتهای بیولوژی مولکولی مستقیما بر نقش تومور شناسی پرتودرمانی بالینی موثر است. در حالی که درمانهای مهم جدید هنوز در حال توسعه آزمایشگاهی هستند , اینها نیز احتمالا دارای تاثیر شاخصی در مراقبت از بیمار و پیشگیری از سرطان در آینده نه چندان دور دارند. با توجه به نقش اساسی تومورشناسی با پرتودرمانی در مدیریت سرطان, دانش اصلی تکنیکهای بیولوژی مولکولی و کاربرد آنها الزامیست تا بتوان بعنوان متخصص در کنار بیماران باشیم و بطور فعال در بهبود علایم بیماری شان یا خطر پیشرفت سرطان شرکت کنیم.

کلید واژه ها : بیولوژی مولکولی , کاربردهای کلینیکی , تومورشناسی با پرتودرمانی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2018-12-03
كد : 4535
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss